Kurukafalar’a Milli onur

Kurukafalar’a Milli onur
Yayınlama: 31.05.2015
A+
A-

Futboluyla büyük beğeni toplayan ve dünya devlerinin takibinde olan Bayern Leverkusen’li milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu, Kurukafalar taraftar grubunun yeni lokal açılışı için geldiği memleketi Bayburt’ta yoğun ilgi ile karşılandı.

Kurukafalara Milli onurÖncü ve tam bağımsız taraftar grubuyuz

Yüzlerce taraftarın hazır bulunduğu açılışa babası ve futbolcu kardeşiyle gelen Çalhanoğlu, davul zurna ve meşaleler eşliğinde lokalin açılış kurdelesini kesti. Açılışta konuşma yapan Kurukafalar Taraftar Grubu lideri Mustafa Akbaş, basına yönelik yaptığı açıklamada;

“Bayburtspor’umuzun öncü ve tam bağımsız taraftar grubu olan Kurukafalar’ın lokal açılışı için Almanya’dan gelerek bizleri şereflendiren başta Hakan Çalhanoğlu ve ailesi olmak üzere, siz tüm taraftarlarımıza ve basın mensuplarımıza teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum. Mazisi 1953’e kadar uzanan şanlı taraftar grubumuzda, bugün sarı-siyah renklere aşık, deplasmanda, yağmurda, çamurda Bayburtspor’umuzu yürekten destekleyen yürekli kardeşlerimiz vardır. Sizlerin desteği ve teveccühü ile bizler çok daha güçlü bir şekilde tribünde yerimizi alacak ve son kurukafa kalana kadar Bayburtspor’umuzun nefesi olacağız. Ben bu vesileyle tekrar hepinize teşekkür ediyor ve lokalimizin hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Kurukafalara Milli onurKurukafalar’ı takip ediyorum

Ardından Milli Futbolcumuz Çalhanoğlu; “İlk defa böyle bir açılış organizasyonuna katılıyorum. Bu kadar yoğun bir ilgi beni memnun etti. Bayburtlu olmaktan dolayı mutluyum. Kurukafalar taraftar grubunu biliyorum ve takip ediyorum. Benim de arkadaşlarımın olduğu bu lokalin hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

 

Yaklaşık üç saat süren program, taraftarların Çalhanoğlu ile hatıra fotoğrafı çekilmelerinin ardından sona erdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.