Maliye Bakanı Naci Ağbal, esnafı ziyaret etti

Maliye Bakanı Naci Ağbal, esnafı ziyaret etti
Yayınlama: 24.06.2017
A+
A-

Maliye Bakanı Naci Ağbal, Ramazan Bayramı dolayısıyla geldiği Bayburt’ta Vali İsmail Ustaoğlu ile birlikte esnafı ziyaret etti, iftar programına katıldı.

Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt programına Hükümet Meydanı’nda devam eden otopark çalışmalarını inceleyerek başladı. Yanındaki heyetle birlikte buradaki incelemelerinin ardından Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan esnafları gezen Maliye Bakanı Naci Ağbal, işyeri açılışı gerçekleştirdi.

Bakan Ağbal, Bayburt merkezdeki ziyaretlerinin ardından Vali İsmail Ustaoğlu ile birlikte Aydıntepe İlçesi’ne bağlı Sırataşlar Köyü’nde iftar programına katıldı. İftar programı sonrası köy odasında vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Bakan Ağbal, verdiği bayram mesajında, “Ramazan ayı fakirin, zenginin bir araya gelip iftar sofralarında birlikte oruç açtığı, küslerin barıştığı bir ay. Onun için Rabb’imize hamd ediyoruz. Rabbim bizi bu aya kavuşturdu yarın inşallah bayramı idrak edeceğiz. Bayramda da huzur, kardeşlik diliyoruz. Bu bölgede ve ülkemizde yaşayan bütün insanlarımıza da Rabb’imizden güzel, huzurlu bir dünya diliyoruz.” dedi.

Maliye Bakanı Naci Ağbal’a ziyaretleri sırasında Vali İsmail Ustaoğlu,Millet​vekili Şahap Kavcıoğlu, Belediye Başkanı Mete Memiş, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, Aydıntepe Kaymakamı Selçuk Haskırış, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay İbrahim Ayhan Vural, İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Elçi, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bayburt İl Başkanı Hakan Kobal ve diğer ilgililer eşlik etti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.