Maşallah Oruçoğlu, güven tazeledi

Maşallah Oruçoğlu, güven tazeledi
Yayınlama: 27.11.2023
A+
A-

Bayburt Portalı – HÜDA PAR Bayburt 4. olağan kongresini gerçekleştirdi. Kongrede İl Başkanı Maşallah Oruçoğlu güven tazeleyerek yeniden il başkanı seçildi.

Oruçoğlu yaptığı açıklamada;

Bizleri tekrar bu göreve layık gören delegelerimize teşekkür ediyorum. İnşallah HÜDA PAR olarak daha da güçlenerek geliyoruz. Çalmadık kapı, gitmedik hemşehrimizi bırakmayacağız. Çünkü HÜDA PAR sahadan kopuk, halktan uzak bir siyasete karşıdır. İnşallah sahadaki çalışmamızda da insanımız görecek ki HÜDA PAR kadroları tamamen onlardan birileridir. İnsanımızın temsiliyet noktasında kendini en iyi bulacağı yer HÜDA PAR’dır. Çünkü HÜDA PAR bir mozaiktir.

HÜDA PAR, adaletin hiçbir şeye feda edilemeyeceğine inanır. Hiç kimsenin, toplumun beden, ruh ve akıl sağlığını bozacak fiillerde bulunmasını ve söz söylemesini hürriyet olarak tanımaz. Bu hareket; adaletin yeniden tesis edilmesini birinci hedefi olarak ilan eder. Toplumun temel değerlerini siyasete taşımak ve hâkim kılmak, Toplumu sistemle değil, sistemi toplumun inanç değerleriyle uyumlu hale getirmek, Bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde içi boşaltılmış olan ve aslında bizi biz yapan insanî ve İslami değerleri yeniden ihya etmek ve yaşanılır kılmak, Can, mal, din, akıl ve nesil emniyetini sağlamak, İnsani temel hak ve hürriyetlerin gerçek anlamda tanınmasını sağlamak, İnanç ve ibadet hürriyetinin önündeki engelleri kaldırmak, Maneviyatsızlık ve ahlaki yozlaşmaya dur demek, Hakça bölüşümü ve sosyal adaleti sağlamak, Gelir dağılımındaki adaletsizliği ortadan kaldırmak ve refahı tabana yaymak… öncelikli hedeflerimizdir.

Bu gayeyle güzel şehrimiz Bayburt’un gerekli hizmetleri alabilmesi için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz.

İfadelerine yer verdi

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.