Meral Akşener’den Bayburt’a ziyaret

Meral Akşener’den Bayburt’a ziyaret
Yayınlama: 17.08.2021
A+
A-

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bayburt ziyaretinde Demirözü kavşağında davul zurna eşliğinde karşılandı.

Genel Başkan Akşener’e İyi Parti Bayburt İl Başkanı Yılmaz Kırıcı, bakıra işlenmiş Bayburt tablosu hediye ederken, parti kadın kolları da çeşitli hediyeler takdim etti.

Davul-zurna ve konvoylar eşliğinde Bayburt’a giren Akşener, esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek alışveriş yaptı.

Geçtiğimiz günlerde 14 yaşındaki çocuğunu kaybeden Ersoy Büyükhan’ı da işyerinde ziyaret ederek taziyelerini ileten Akşener, daha sonra yüksek lisansını bitirmiş çocuğu için iş isteyen ve zorda olduğunu söyleyen bir babaya, Bayburt’ta değil ama il dışında yardımcı olacağını belirterek, vatandaştan bilgilerini aldı.

Akşener, işyeri ziyareti gerçekleştirirken, dışarıdaki kalabalık arasında kısa süreli arbede yaşandı. Birkaç kişinin söylediği küfürlü sözleri üzerine bir anda tansiyonun yükseldiği alanda üç kişi arasında yumruklaşmalar oldu. Emniyet mensupları olaya müdahale ederek, olay çıkaran kişileri alandan uzaklaştırdı.

Genel Başkan Akşener, Bayburt merkezdeki esnaf ziyaretlerinin ardından aracına binerek, Arpalı ve Aydıntepe’ye hareket etti. Bu sırada kalabalık Cumhurbaşkanı Akşener sloganları attı.

Akşener, buradan Arpalı beldesine geçerek, Arpalı’da çay bahçesinde vatandaşlarla sohbet etti. Ekonomi üzerine sohbet gerçekleştiren Akşener, daha sonra esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Arpalı’dan Aydıntepe’ye geçen Akşener, burada da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdikten sonra Trabzon’a hareket etti.

İyi Parti Genel Başkanı Akşener’e, Genel Başkan Yardımcı Koray Aydın, Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Bayburt eski Milletvekilleri Şaban Kardeş ve Karabey Kadri Karaoğlu, İyi Parti Kurucular Kurulu Üyesi Zekayi Kaya, İyi Parti Bayburt İl Başkanı Yılmaz Kırıcı, İyi Parti Merkez İlçe Başkanı Yusuf Ergül, işadamı Tamer Kayaalp ve partililer eşlik etti.

Kaynak: Bayburt Postası

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.