Bayburt Ak Parti İl Teşkilatı Seçim Startını Verdi

Bayburt Ak Parti İl Teşkilatı Seçim Startını Verdi
Yayınlama: 09.07.2014
A+
A-

 

Ak Parti İl Başkanı Hakan Kobal, Ak Parti il Teşkilatında tüm yöneticilerin katıldığı toplantıda cumhurbaşkanlığı seçim startını verdi.

Ak Parti İl Başkanı Hakan Kobal yaptığı açıklamada Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli seçimlerinden birine hazırlandığını belirterek, ” 10 Ağustos Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ‘milli irade mili güç, hedef 2023’ vizyonunu yakalayacağımız en önemli basamaklardan biridir. Pazar günü Erzurum mitingine katıldık. Oradaki coşku ve insanımızın mutluluğu ile Başbakanımızı güçlü bir şekilde Erzurum’dan uğurladık. Cumhurbaşkanı adayımız, başbakanımız ve genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Bayburtlu hemşerilerimize selamlarını getirdik. Biz de Bayburt olarak 10 Ağustos Pazar günü milli iradeye sahip çıkıp cumhurbaşkanı adayımıza güçlü bir şekilde destek vereceğiz “dedi.

Teşkilat olarak Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş encümen üyeleri ve Ak Parti İl Teşkilatı’nın her kademesindeki üyelerle cumhurbaşkanlığı seçimi için çalışacaklarını kaydeden Kobal, ” Çok önemli bu seçim için kapı kapı, sokak sokak, cadde cadde, mahalle mahalle, köy köy, ilçe ilçe dolaşıp seçimin önemi halkımıza anlatacağız. Milletimizin desteğiyle Yeni bir Türkiye vizyonunun oluşmasına destek vereceğiz. Yeni dönemde cumhurbaşkanımız toplumun talep ve tercihleriyle güçlü bağ kuracak, 10 Ağustos, siyasetin vesayetçi etkilerden arındırılmasının son dönemeci olacak ve temsil kriziyle geçen cumhurbaşkanlığı seçim dönemleri yerini artık temsil gücüne bırakacaktır “diye konuştu.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.