Bayburt Ak Gençlik’ten 215 yetime bayram desteği

Bayburt Ak Gençlik’ten 215 yetime bayram desteği
Yayınlama: 14.05.2021
A+
A-

Ramazan Bayramı nedeniyle yeni bir projeyi hayata geçiren AK Parti Bayburt İl Gençlik Kolları, “Yetim Gülerse Bayram Gelir” diyerek yetim ve öksüzlerin bayram harçlıklarını, alışveriş kartlarını ve okuma kitaplarını kendilerine ulaştırdı.

Bayburt merkezinde ve köylerinde, Aydıntepe, Demirözü, Arpalı, Gökçedere ve köylerindeki 215 yetim ve öksüze bizzat giderek emanetlerini teslim eden İl Gençlik Kolları yönetimi ve Başkanı Batuhan Tataroğlu ise projenin ardından şu ifadelerde bulundu:

“Bu Bayramda yetim ve öksüz kardeşlerimizin yanlarında olmak ve onları mutlu edebilmek adına harçlıklarımızı ve alışveriş kartlarını kardeşlerimiz ile paylaşmak istedik. Bizleri böylesine güzel bir işte olmaya nasip eden Rabbime şükürler olsun. Belki de hayatımızdaki en anlamlı günleri yaşamış olduk. Kardeşlerimizle her buluşmamızda yeni gönül köprüleri kurduk. Paylaşmayı, birlikte olmayı bu süreçte derinlemesine yaşadık. AK Gençlik olarak başlatmış olduğumuz bu süreç öylesine büyüdü ki, kocaman bir aile olduğumuzu bir kez daha gördük. Bu süreçte desteklerini esirgemeyerek katkı sunan Milletvekilimize ve önceki dönem milletvekillerimize, İl Başkanımıza ve önceki dönem İl Başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza ve önceki dönem Belediye Başkanlarımıza tüm AK Parti teşkilatımız ile hayırseverlerimize teşekkürü bir borç biliyorum. Rabbim birliğimizi daim kılsın, bizleri nice Bayramlara birlik, kardeşlik içerisinde kavuştursun inşallah.”

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.