MHP’nin Bayburt aday tanıtımına yoğun ilgi

MHP’nin Bayburt aday tanıtımına yoğun ilgi
Yayınlama: 29.02.2024
A+
A-

Bayburt Portalı – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bayburt İl Başkanlığı tarafından belediye başkan adayları, belediye meclis adayları ve il genel meclisi adaylarının tanıtımı düzenlenen tanıtım programıyla gerçekleştirildi.

Bayburt Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen aday tanıtım toplantısına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, Aydıntepe, Demirözü, Arpalı ve Gökçedere belediye başkan adayları ile belediye meclis ve il genel meclisi adaylarının tanıtılmasıyla devam etti.

Programda, Aydıntepe Belediye Başkanı Haşim Şentürk, Demirözü Belediye Başkan Adayı Nejmeddin Ersen, Arpalı Belediye Başkan Adayı Kurban Kahraman ve Gökçedere Belediye Başkanı Yavuz Bakır’ın projelerinin de tanıtımına yer verildi.

Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci’nin beş yıllık görev süresinde gerçekleştirdiği projelerin sinevizyon gösterimi yapılan programda Başkan Pekmezci, yeniden göreve gelmesi halinde hayata geçireceği projeleri de tanıttı.

Başkan Pekmezci, içme suyu probleminin de yakın zamanda giderileceğine değinerek, “Biz sizin temsilciniz olarak varız. Bayburt‘a yakışanı yaparız. Biz bu ülkeye yar olduk ve bu ülke için her türlü cefaya, çileye hazırız yeter ki siz mutlu olun.” dedi.

Aday tanıtım toplantısı sanatçı Ali Kınık’ın konseriyle devam etti.

Kaynak: Bayburt Portalı

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.