Millet İttifakı Ortak Adayı Dr. Karabey Kadri Karaoğlu’ndan BAYDER’e ziyaret

Millet İttifakı Bayburt Milletvekili Ortak Adayı Dr. Karabey Kadri Karaoğlu ve ittifakı oluşturan partilerin il başkanları Bayburt Tarih-Kültür ve Edebiyat Derneği’ni ziyaret etti.

Millet İttifakı Ortak Adayı Dr. Karabey Kadri Karaoğlu’ndan BAYDER’e ziyaret
Yayınlama: 10.05.2023
A+
A-

Bayburt Portalı – Millet İttifakı Bayburt Milletvekili Ortak Adayı Dr. Karabey Kadri Karaoğlu ve ittifakı oluşturan partilerin il başkanları Bayburt Tarih-Kültür ve Edebiyat Derneği’ni ziyaret etti.

BAYDER Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette Millet İttifakı Bayburt Milletvekili Ortak Adayı Dr. Karabey Kadri Karaoğlu, Millet İttifakı’nın Bayburt için hayata geçirmek istedikleri projeleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Dr. Karaoğlu, BAYDER’in Bayburt’ta önemli bir boşluğu doldurduğunu da ifade etti.

BAYDER Başkanı Fatih Dündar ise Bayburt Tarih-Kültür ve Edebiyat Derneği’nin (BAYDER) çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunarak, seçimlerin ülkemize ve Bayburt’a hayırlı olmasını diledi. Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Dündar, Millet İttifakı Ortak Adayı Karabey Kadri Karaoğlu ve ittifakı oluşturan partilerin il başkanlarına teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.