Milletvekili Özbek’ten Play Off Öncesi Moral

Milletvekili Özbek’ten Play Off Öncesi Moral
Yayınlama: 28.04.2014
A+
A-

Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Ak Parti İl Başkanı Hakan Kobal ve Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yaşar Yıldız ile birlikte Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor takımının idmanını seyretti. Milletvekili Özbek, oynanacak play off maçı için Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlikspor Teknik Direktörü Bülent Topuzoğlu’na başarılar diledi.

İdman sonrası bir açıklama yapan Milletvekili Özbek, bütün Bayburt’un play offa kilitlendiğini belirterek, ” Tüm Bayburt’un nefeslerini tutup beklediği play off maçı öncesi takımımızın idmanını izledik. Gördüğüm tablo şudur: Şehir hazır, futbolcularımız hazır, sadece rakibimizin ve oynanacak tarafsız sahanın belli olmasını bekliyoruz. Moraller üst seviyede. Farklı bir puanla grubumuzu lider tamamladık. Artık hedefe bir maçımız kaldı. Uzun bir maratonun ardından inşallah emeklerimiz boşa gitmeyecektir. Önce futbolcularımızın alın teriyle sonra da dualarımızla hedefimizi yakalayıp şehrimizi bayram havasına çevireceğiz. Hocamıza da söylediğim gibi önce centilmenliğin sonra da Bayburt’un kazanacağı bir karşılaşma olsun. Zaten taraftar, futbolcu, yönetim üçlüsü kendini tüm Türkiye’ye göstermiştir. Ben her yerde gururlanarak 10 bin kişilik taraftar grubuna oynayan bir takımımız olduğundan bahsediyorum. Bugün Türkiye liglerinde bile bir çok takımın böyle bir taraftar grubu yoktur. Bayburt Grup gibi bir firmanın sponsorluğuyla gücümüze güç kattık, bunu karşılaşmalarda aldığımız skorlarla da göstermiş olduk. Futbolun bir ekip işi olduğunu play off maçında da göstererek şampiyonluk kupasını ilimize getireceğiz. “dedi.

Milletvekili Özbek, Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlikspor Teknik Direktörü Bülent Topuzoğlu’na ve futbolculara play ofa maçı için başarılar dileyerek moral desteği sağlamış oldu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.