Namağlup Lider, ikinci yarı hazırlıklarına başladı

Namağlup Lider, ikinci yarı hazırlıklarına başladı
Yayınlama: 25.12.2018
A+
A-

TFF 3. Lig 3. Grup’ta ilk yarıyı 39 puanla lider ve namağlup tamamlayan Bayburt İl Özel İdare Spor, kulüp tesislerinde ikinci yarı hazırlıklarına başladı.

Kulüp Başkanı İsmail Özbek, camia olarak kendilerine yakışır bir şekilde mücadele ettiklerini belirterek;  3. Lig 3. Grupta iyi bir ilk yarı geçirerek, namağlup ve lider olarak 2. yarı ilk etap çalışmaları için Bayburt’ta toplandık. 30Bayburt spor ikinci yari hazirliklarina basladi 1 – Bayburt PortalıAralık’a kadar Bayburt’ta antrenmanlarımıza devam edip 2 – 13 Ocak tarihleri arasında Antalya’da kampımız olacak.

Teknik ekibimizin raporu ve yönetim kurulumuzun çalışmaları sonucunda takımımıza 2 veya 3 transfer yapmayı planlıyoruz.

İlk yarıda olduğu gibi, taraftarlarımızı her zaman yanımızda ve takımızın itici gücü olarak görmek istiyor, ilk yarıdaki liderliğimizi ve namağlupluğumuzu devam ettirerek sezon sonunda direkt şampiyon olarak bir üst lige çıkmak istiyoruz.” diye konuştu.

Bayburt spor ikinci yari hazirliklarina basladi 2 – Bayburt PortalıFerruh Özgün, 3. Lig 3. Grupta iyi bir ilk yarı geçirdiklerini, namağlup ve lider bitirdiklerini söyledi. İkinci yarının ilk yarıdan daha zor olacağını vurgulayan Ferruh Özgün, ” Bayburt Spor olarak, 6 günlük izinden sonra ikinci yarı hazırlıklarına başladık. Kısmetse burada ayın 30’una kadar idmanlarımıza devam edip, iki gün yılbaşı izninin ardından Allah izin verirse 2 Ocak’ta Antalya’da kampa gireceğiz. 12 günlük bir kamp düşünüyoruz, 3 tane hazırlık maçı planladık.

İnşallah namağlupluğumuzu devam ettirip sezon sonunda herkesin beklediği Şampiyonluğu Bayburt Sporumuza getiririz. Transfer konusunda görüştüğümüz oyuncular tabi ki var ama daha transfere süre olduğundan onlarla görüşüp 2 veya 3 oyuncuyu takımımıza kazandıracağız.” dedi.

Bayburt spor ikinci yari hazirliklarina basladi 3 – Bayburt Portalı

İkinci yarı hazırlıklarına bugün itibari ile Bayburt’ta başladıklarını belirten Takım Kaptanı Ali Kemal Yükseker; İnşallah bu çalışmalarımız kazasız ve belasız bir şekilde devam eder. Gerek Bayburt’ta gerekse Antalya’da çalışmalarımızı sakatsız bir şekilde bitiririz.

İlk yarıyı zirvede namağlup bitirdik, bu serimizi bu devamlılığımızı ikinci yarıda da yansıtıp sezon sonunu da şampiyonluk ile taçlandırmış oluruz.” dedi.

Takımın genç futbolcularından Mustafa Dündar ise “İlk yarıda ki bu başarıyı inşallah sezon sonunda şampiyonluk ile sonlandırırız. Her şey güzel gidiyor, inşallah böyle de devam eder “ dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.