Okçuluk Turnuvası Finali yapıldı

Vali Ali Hamza Pehlivan, öğrenciler arasında düzenlenen okçuluk turnuvası final yarışlarını izledi ve dereceye girenlerin ödüllerini verdi.

Okçuluk Turnuvası Finali yapıldı
Yayınlama: 09.12.2017
A+
A-
Vali Ali Hamza Pehlivan, Bayburt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu, öğrenciler arasında düzenlenen okçuluk turnuvası final yarışlarını izledi ve dereceye girenlerin ödüllerini verdi.
Vali Pehlivan, okula gelişinde İl Milli Eğitim Müdürü Soner Can, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mehmet Güven ile Kemalettin Karabulut, İnşaat ve Emlak Hizmetleri Şube Müdürü İsa Akgün ve Okul Müdürü Recep Bayhantopçu tarafından karşılandı. Okul bahçesinde bir takım incelemelerde bulunan Vali Pehlivan, İl Milli Eğitim Müdürü Soner Can’dan bilgiler alıp tespit ve değerlendirmelerde bulundu.
Vali Pehlivan incelemelerinin ardından öğrencilerle öğlen yemeğinde bir araya geldi. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Pehlivan daha sonra okul öğrencileri arasında düzenlenen okçuluk turnuvası finalini izledi. Turnuvada derece elde eden öğrencilere madalyalarını veren Vali Pehlivan, öğretmen ve öğrencilere çalışmalarında başarı ve kolaylıklar dileyerek ziyaretini sonlandırdı.
Vali Ali Hamza Pehlivan’a ziyaret ve incelemeleri sırasında İl Milli Eğitim Müdürü Soner Can, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Kemalettin Karabulut ile Mehmet Güven, İnşaat ve Emlak Hizmetleri Şube Müdürü İsa Akgün, Bayburt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Recep Bayhantopçu, okul idarecileri ile öğretmenler eşlik etti.​

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.