Özbek, Ak Parti Mahalle ve Köy Başkanlarıyla Buluştu

Özbek, Ak Parti Mahalle ve Köy Başkanlarıyla Buluştu
Yayınlama: 15.03.2015
A+
A-

Bayburt Gençlik Merkezinde düzenlenen toplantıya Bayburt milletvekili Bünyamin ÖZBEK, Belediye Başkanı Mete MEMİŞ, Ak parti İl Başkanı Hakan KOBAL, İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf ELÇİ, Arpalı Belediye Başkanı Şadi TERZİ, Merkez İlçe Başkanı Mustafa DAŞTAN, Kadın Kolları Başkanı Müge KÖSE, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim KAYMAK, Teşkilat yöneticileri ve mahalle ve köy başkanları katıldı.
Açılış konuşması yapan İl başkanı Hakan KOBAL konuşmasında bu davanın taşları sizlersiniz. Sizinle bu yolda yürüdüğüm için ALLAH a hamd olsun. Rabbim muhabbettimizi eksiltmesin.Ak parti farklılıklarını zenginlik olarak gören demokrasiyi içine sindiren toprağıyla değerleri ile barışık bir partidir.Allahım bu birliğimiz daim etsin dedi.
Belediye başkanı Mete MEMİŞ  yaptığı konuşmasında 7 Haziran Seçimleri Türkiye için çok önemli bir seçim olduğunu vurgulayarak birbirimize kentlenerek gücümüzü tüm dünyaya göstereceğiz dedi.Bu güç bizde var, bu salonda var.Bu birlik ve beraberlik bizi başarıya taşımızdır taşıyacaktır.
Milletvekilimiz Bünyamin ÖZBEK yaptiği konuşmasında TBMM çalışmalarında ara buldukça teşkilatımız ile beraber oluyoruz.Bugünde mahalle ve köy başkanlarımız ile beraber oluyoruz.
Ak parti kuruluşundan bugüne kadar ülkemize çağ atlatmış bir partidir.Bu hizmetlerin temelinde sizler varsınız.Sizlerden güçünü alan iktidarımız var.Bu hizmetlerinin anahtarı sizlersiniz. Bu memlekete kop tüneli,araklı tüneli,hastaneler,barajlar, okullar, üniversiteler, göletler,duple yollar daha sayamdığım tüm hizmetler sizlerin verdiği destekle yapılıyor.
Bayburt her alanda gelişmeye devam ediyor.Diğer partilerimiz eleştiriyor ama İŞKURUN  bu memlekete getirdiği ekonomik gelir ortada.
Dört yılda bayburtta kattığı ekonomik katkı yüzyirmi tiriliyondur.
Bu ne nimettir artık bir düğmeye basıyoruz doğalgaz evimizde.
Ben kadın kolları kongresinde dediğim gibi bugünde burdan tekrarlıyorum bizden önceki  hükümetler Bayburta bizim yaptığımız yatırımların  yüzde birini yaptı iseler ben aday olmayacam.Henüz hiç bir siyasi partiden bir ses çıkmadı.Artık gelişen bir Türkiye var gelişen bir Bayburt var.Sizler olduğu müddetce Recep Tayyip ERDOĞAN var olacak Ahmet DAVUTOĞLU var olacaktır.
Daha sonra merkez ilçe yöneticierinden ERCAN BEKİŞİN sunumu ile program son buldu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.