Rektör Coşkun Demirözü’nde Ziyaretlerde Bulundu

Rektör Coşkun Demirözü’nde Ziyaretlerde Bulundu
Yayınlama: 30.01.2015
A+
A-

Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun,  İl Emniyet Müdürü İsa Bülent Kaya ve Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Necmettin Tozlu ile Demirözü’nde ziyaretlerde bulundu.

Demirözü Belediye Başkanı Selami Ersen’i ziyaret ederek bir süre görüşen Rektör Coşkun, Başkan Ersen’e Demirözü Belediyesindeki ikinci döneminde başarılar diledi. Coşkun, Bayburt için eğitim anlamında önemli çalışmalar içinde olduklarını ifade ederek verecekleri katkılardan ve desteklerden ötürü Belediye Başkanı Ersen’e teşekkür etti.

Başkan Ersen ise ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu kaydederek belediye olarak her türlü katkı ve desteği sağlayacaklarını söyledi. Ersen, ” Bayburt’umuzda eğitim öğretim alan her genç Türkiye için yeni bir kazanım olacaktır” dedi. Başkan Ersen Türkiye Yazarlar Birliği tarafından ‘Yılın Fikir Adamı’ seçilen Bayburt Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Necmettin Tozlu’nun ödül almasının ise çok onur verici olduğunu kaydetti.

Daha sonra son Kaymakamlar kararnamesi ile Demirözü Kaymakamı olarak atanan Zihni Yıldızhan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Rektör Coşkun, Yıldızhan’a yeni görevinde ve ilçedeki çalışmalarında başarılar diledi.

Kaymakam Yıldızhan ise ziyaretten dolayı çok büyük mutluluk duyduğunu belirterek Rektör Coşkun’a teşekkür etti. Yıldızhan, Türkiye Yazarlar Birliği tarafından ‘Yılın Fikir Adamı’ seçilen Bayburt Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Necmettin Tozlu’nun ödül almasının ise fikir dünyası adına ve Bayburt adına ‘mutluluk verici’ olduğunu ifade etti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.