Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya’dan BGC’ye ziyaret

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya’dan BGC’ye ziyaret
Yayınlama: 29.01.2023
A+
A-

Bayburt Portalı – Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya, bir dizi programa katılmak için geldiği Bayburt’ta Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Saadet Partisi Bayburt İl Başkanı Abdulmecit Bekmezci ve il yönetim kurulu üyelerinin eşlik ettiği ziyarette Bayburt Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Murat Okutmuş ve yönetim kurulu üyeleri ile sohbet eden Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya, açıklamalarda bulundu.

Saadet Partisi’nin Millet İttifakı’nın bir parçası olduğunu hatırlatan Mustafa Kaya, 30 Ocak 2023 Pazartesi günü 9 ana başlık, 72 alt başlıkta ortak hükümet programının kamuoyuna duyurulacağını söyledi.

Saadet Partisi Genel Baskan Yardimcisi Mustafa Kayadan BGCye ziyaret 1 – Bayburt PortalıMillet İttifakı’nın parlamentoda 360 sayısını yakalayabilecek hamleleri yaptığını ve yapacağını ifade eden Mustafa Kaya, insanların birçoğunun anketlerde biraz da olsa iktidara yöneldiğini fakat sahada kendilerinin gördüğü tablonun çok farklı olduğunu söyledi.

İktidarın her şeyi kontrol eden yapısının kimseye özgür bir alan bırakmadığını ve milletin bunu iyi gördüğünü ifade eden Mustafa Kaya, “Sorgulamanın olmadığı yerde ilerleme olmaz. Parti il başkanı gibi hareket eden Valiler görüyoruz. Sen devlet adamısın, devletin hukukunu korumak zorundasın. İktidarlar gelip geçici, devlet bakidir” dedi.
Mustafa Kaya, ziyaretin anısına Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun hayatını anlatan Son Tanık Adlı kitabı hediye etti.

Ziyaretlerinden ötürü Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya’ya teşekkür eden Bayburt Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Murat Okutmuş da Bayburt basını hakkında bilgi vererek, BGC Kurucusu Osman Okutmuş’un Bayburtlu Celali adlı eserini Kaya’ya hediye etti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.