Şampiyon, özel eğitim öğrencilerini ziyaret etti

TFF 3. Lig 3. Grup takımlarından şampiyon Bayburt İl Özel İdare Spor’lu futbolcular ve teknik heyet, özel eğitim öğrencileriyle bir araya geldi.

Şampiyon, özel eğitim öğrencilerini ziyaret etti
Yayınlama: 04.05.2019
A+
A-

TFF 3. Lig 3. Grupta şampiyonluğa ulaşıp TFF 2. Lige yükselen Bayburt İl Özel İdare Spor’lu futbolcular ve teknik heyet, özel eğitim öğrencileriyle bir araya geldi.

Okul Müdürü Orhan Karakurt ve öğretmenler tarafından karşılanan şampiyon futbolcular, öğrencilerle sohbet edip çeşitli hediyeler takdim ettiler.

Bayburt Özel Eğitim Uygulama Okulunda 7. Sınıf’ta 42 öğrenciye eğitim verdiklerini belirten Okul Müdürü Orhan Karakurt;  “ Özel Eğitim alan bu öğrencilerin Şampiyon Bayburt Spor Sporcuları ile birlikte olmalarının mutluluğu gözlerinden okunuyor. Kendi gruplarında şampiyon olan takımımıza 2. ligde üstün başarılar diliyoruz.” dedi.

Takım kaptanı Ali Kemal Yükseker ise Özel Eğitim alan özel öğrencilerle bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, “Şu an hedefimizi tutturarak şampiyon olduk. Bizlere manevi desteklerini esirgemeyen özel eğitim alan kardeşlerimize çok teşekkür ediyoruz. Şampiyonluğu kazanmamızda bu manevi desteğin de çok büyük etkisi olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Öğrenciler, Bayburt İl Özel İdare Spor futbolcularına okul merdivenlerinde üçlü çektirerek uğurladılar.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.