Vali Cüneyt Epcim’den İstanbul’daki vakıf ve derneklere ziyaret

Vali Cüneyt Epcim’den İstanbul’daki vakıf ve derneklere ziyaret
Yayınlama: 25.12.2021
A+
A-

Bayburt Portalı – Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, İstanbul’da Bayburt Vakfı ve Bayburt Kültür ve Yardım Derneği yöneticileriyle bir araya geldi.

Bayburt Eğitim Kültür ve Hizmet Vakfı Yönetimi, Bayburt Valisi [vurguluContent color=”Red” text=”Cüneyt Epcim”]’i Ümraniye’de Ramazan Bingöl tesislerinde Kahvaltı programında ağırladı.

Bayburt Eğitim Kültür ve Hizmet Vakfı Başkanı Av. [vurguluContent color=”Blue” text=”İsrafil Kahraman”] ve vakıf yönetimiyle bir araya gelen Bayburt Valisi Cüneyt Epcim ve Arpalı Belediye Başkanı [vurguluContent color=”Purple” text=”Abdurrahman Polattimur”] vakıf yönetimiyle istişare ederek vakfın çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

Bayburt Eğitim Kültür ve Hizmet Vakfı’nın Trabzon ve Bayburt’taki yurt binalarının gelecek sene hizmet vereceğini belirten Kahraman, Vali Epcim’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Bayburt Kültür ve Yardım Derneği yönetimine ‘hayırlı olsun’ ziyareti 

Bayburt Valisi Cüneyt Epcim İstanbul’daki ziyaretlerinde Bayburt Kültür ve Yardım Derneği yönetimiyle de Florya Sarıhan tesislerinde akşam yemeğinde bir araya geldi.

Yakın zamanda yeniden başkan seçilen Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Genel Başkanı [vurguluContent color=”Yellow” text=”Hicabi Durmuş”] ve yönetimini, Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Eski Samsun Valisi [vurguluContent color=”Green” text=”Osman Kaymak”] ve  Arpalı Belediye Başkanı Abdurrahman Polattimur, tebrik ettiler.

Vali Epcim’e ziyaretlerinde Arpalı Belediye Başkanı Abdurrahman Polattimur ile Vali Osman Kaymak eşlik etti.

Vali Cuneyt Epcim den Istanbul daki vakif ve derneklere ziyaret.jpg – Bayburt Portalı

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.