Vali Cüneyt Epcim’den İstanbul’daki vakıf ve derneklere ziyaret

Vali Cüneyt Epcim’den İstanbul’daki vakıf ve derneklere ziyaret

ABONE OL
28.12.2021 14:32
Vali Cüneyt Epcim’den İstanbul’daki vakıf ve derneklere ziyaret
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bayburt Portalı – Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, İstanbul’da Bayburt Vakfı ve Bayburt Kültür ve Yardım Derneği yöneticileriyle bir araya geldi.

Bayburt Eğitim Kültür ve Hizmet Vakfı Yönetimi, Bayburt Valisi Cüneyt Epcim‘i Ümraniye’de Ramazan Bingöl tesislerinde Kahvaltı programında ağırladı.

Bayburt Eğitim Kültür ve Hizmet Vakfı Başkanı Av. İsrafil Kahraman ve vakıf yönetimiyle bir araya gelen Bayburt Valisi Cüneyt Epcim ve Arpalı Belediye Başkanı Abdurrahman Polattimur vakıf yönetimiyle istişare ederek vakfın çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

Bayburt Eğitim Kültür ve Hizmet Vakfı’nın Trabzon ve Bayburt’taki yurt binalarının gelecek sene hizmet vereceğini belirten Kahraman, Vali Epcim’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Bayburt Kültür ve Yardım Derneği yönetimine ‘hayırlı olsun’ ziyareti 

Bayburt Valisi Cüneyt Epcim İstanbul’daki ziyaretlerinde Bayburt Kültür ve Yardım Derneği yönetimiyle de Florya Sarıhan tesislerinde akşam yemeğinde bir araya geldi.

Yakın zamanda yeniden başkan seçilen Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Genel Başkanı Hicabi Durmuş ve yönetimini, Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Eski Samsun Valisi Osman Kaymak ve  Arpalı Belediye Başkanı Abdurrahman Polattimur, tebrik ettiler.

Vali Epcim’e ziyaretlerinde Arpalı Belediye Başkanı Abdurrahman Polattimur ile Vali Osman Kaymak eşlik etti.

Vali Cuneyt Epcim den Istanbul daki vakif ve derneklere ziyaret.jpg – Bayburt Portalı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.