Bayburt Ülkü Ocakları’ndan manevi destek

Bayburt Ülkü Ocakları’ndan manevi destek
Yayınlama: 23.01.2018
A+
A-

Ülkü Ocakları Bayburt İl Başkanlığı tarafından Afrin’de başlatılan “Zeytin Dalı Harekatı”nın başarıyla tamamlanması için Fetih Suresi okunup Mehmetçiklerimiz için dualar edildi.

Türk Askerinin Suriye’nin Afrin kentine düzenlediği Zeytin Dalı Operasyonu sonrasında ülkücüler de askerimize manevi destek için bir araya geldi.  Bayburt Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Ötünç,  önderliğinde ki ülkücüler, Türk Ordusunun muzaffer olması için ellerini semaya açtılar. İl Başkanlığı binasında gerçekleştirilen programda Ulu Cami İmam Hatibi Zülküf Kocabey tarafından Fetih Suresi okundu, dualar edildi.

Programa Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Bekir Kasap, Merkez İlçe Başkanı Muharrem Baykal ve Ülkü Ocakları İl Başkanı Fatih Ötünç’ün yanı sıra çok sayıda ülkü ocakları üyesi ve gençler katıldı.

Yapılan bu önemli faaliyete katılım sağlayan Bayburtlu ülkücülere teşekkür eden Ülkü Ocakları İl Başkanı Ötünç, “Ülkücüler olarak Mehmetçiğe olan desteğimiz her zaman sürecektir. Hainler şunu iyi bilmelidir ki, ülkemizin birlik ve bütünlüğüne kast eden her kim olursa olsun kahraman Türk Ordusu’nu her zaman karşılarında bulacaktır. Dualarımız Mehmetçiğimiz içindir. Cenab-ı Allah kahraman askerimizi korusun.” dedi.

Editör: BEŞİR KELLECİ

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.