Şehit Aileleri, iftarda buluştu

Şehit Aileleri, iftarda buluştu
Yayınlama: 04.06.2018
A+
A-

Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, Ak Parti Bayburt İl Başkanlığı tarafından şehit ve gazi aileleri onuruna düzenlenen iftara katıldı.

Soframız Sizinle Bereketlendi

Başkan Memiş iftar sonrası yaptığı konuşmada,  “Soframız sizinle bereketlendi. Her zaman da sizlerle bir arada olmaktan dolayı mutlu olacağımızı ifade ediyorum. Sizlerle bir arada olmak bizim en temel vazifemiz. Sizlere bir nebzede olsa yardımcı olmak, sizlerin problemlerini çözmeye çalışmak bizim için bu dünyada iftihar vesilesidir.  Bu bize Allah’ın emridir. Hz. Peygamber Efendimizin emridir. Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın dolayısıyla emirleridir. Bu bizim sorumluluk alanımızdır.” İfadelerini kullandı.

Hep Sizlerin Emrinde Olacağız

Şehit ve gazi ailelerine onların hep yanında ve emrinde olacaklarını söyleyen Belediye Başkanı Memiş,   “Siz ki evlatlarını, babalarını, kardeşlerini bu toprakların ebediyen bizlere yurt olması, vatan olması adına kanlarını, canlarını veren kimselerin yakınısınız. Bunun için biz ne yaparsak azdır, kifayet etmez ama hep yanınız da olacağız.” Diye konuştu.

Kendime Görev Alıyorum

Ak Parti Bayburt Milletvekili Adayı Fetani Battal Bayburt’u temsilen meclise gittiğinde gazilerin hakları konusunu hasseten ele alacağını belirterek, “En önemli noktalarda gazilerimizin haklarını da savunmayı kendime bir görev olarak alıyorum” dedi.

Yumak’tan Teşekkür

Ak Parti Bayburt İl Başkanı Fatih Yumak ise konuşmasında, “Şehitlerimiz vatanımız için, devletimiz için, milletimiz için yaşadılar ve şehadet mertebesine ulaştılar. Bizler şehitlerimizi toprağa değil kalbimize gömdük.  Şehit ve Gazi Aileleri Derneğine bu göstermiş oldukları katılım noktasında ki hassasiyetten dolayı başta dernek başkanımız Selami Köksal olmak üzere şehit ve gazi yakınlarımıza teşekkür ediyorum. Tüm şehitlerimize yüce rabbimizden rahmet diliyorum.”  Sözlerine yer verdi.

Bayburt Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Selami Köksal da iftar programının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Programa Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, Ak Parti Bayburt Milletvekili Adayı Fetani Battal, Ak Parti Bayburt İl Başkanı Fatih Yumak, Bayburt Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Selami Köksal ve şehit aileleri ve gaziler katıldı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.