Sevgi Çiçeği’nden Anneler Günü Hediyesi

Sevgi Çiçeği’nden Anneler Günü Hediyesi
Yayınlama: 15.05.2015
A+
A-

Bayburt’ta ilk özel kreş olma özelliğiyle büyük beğeni toplayan Özel Sevgi Çiçeği Kreşi öğrencileri bu yıl ikincisi olan Anneler Günü programı düzenlediler.

Programa Bayburt Milletvekili Bünyamin ÖZBEK, Belediye Başkanı Mete MEMİŞ, Millet Vekili Adayı Naci AĞBAL, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hayrettin PALA, öğrenci aileleri ve Kreş Yöneticisi ve İl Encümen Başkanı Yusuf ELÇİ katıldılar.

Sevgi Kreş sorumlu idarecisi Kübra YILDIZ, hazırladıkları programın öğrenci velilerine kendi çalışmalarıyla ellerinden gelen sosyal etkinlikler çerçevesinde hem anneler gününü kutlamak hem de dayanışmayı sağlamak amacıyla yapıldığını belirtti.

Yıldız’ın açılış konuşmasıyla başlayan programda büyük bir özen ve titizlikle hazırlanan kostümler ilgi çekti. Ayrıca çocukların büyüklere taş çıkartacak birbirinden güzel gösterileri görülmeye değerdi. 1-3 yaş grubu, 3-5 yaş grubu ve 5-6 yaş grubu öğrencilerin hazırlamış oldukları mini gösteriler beğeni ile izlendi. Anneleri için o küçük tomurcuk boylarıyla, çiçek açtılar, sevgiyi sele kattılar, duygularını dile getirdiler, çiçeği dalından annelerine gül sundular. Çocuklar annelerinin ellerini öperek onlara hediye verdiler.

Gözlerinde sevinç, gözyaşı, heyecan ve anne olma mutluluğu vardı çünkü bugün onların günüydü annelerin günüydü.

Haber: Nahit İmaç

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.