Süleyman Soylu, Bayburt Valiliği önünde vatandaşlara hitap etti

Süleyman Soylu, Bayburt Valiliği önünde vatandaşlara hitap etti
Yayınlama: 21.08.2022
A+
A-

Bayburt Portalı – Çeşitli ziyaretlerde bulunmak için Bayburt’a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bayburt Valiliği önünde kendisini ilgiyle karşılayan vatandaşlara hitap etti.

Bakan Soylu, Bayburt’ta olmaktan onur duyduğunu dile getirerek, vatandaşlara Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın selamlarını iletti.

Daha sonra valilik makamında Vali Cüneyt Epcim’i ziyaret eden Soylu, Vali Epcim’den kentte gerçekleştirilen çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı.

Bayburt’un hizmetlerin en güzeline layık olduğunu belirten Bakan Soylu Vali Cüneyt Epcim’e hizmetlerinden ötürü tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden ve birçok yatırımın hayata geçmesinde İçişleri Bakanı Süleyman soylunun desteğine değinen Vali Epcim yaptığı açıklamada;

“Sayın bakanım, sizleri Bayburt valiliğinde ağırlamaktan onur duyuyoruz. Sizleri gönülden seven Bayburtlular adına katılımınızdan bizlere desteğinizden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bizlerde başta sayın cumhurbaşkanımız ve sizlere layık olmak için burada gerekli gayreti gösteriyoruz kamu yatırımları başta olmak üzere diğer birçok konuyu sizlerin verdiği destekle takip ediyoruz. Bayburt’umuzda sosyal iktisadı durumun oldukça iyi olduğunu değerlendiriyor, takdiri size bırakıyoruz. Kahramanlar yurdu, erenler yurdu Dede Korkut diyarı Bayburt’umuza hoş geldiniz sayın bakanım. “ dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, geçtiğimiz yıl hizmete kazandırılan Bayburt Valiliği yeni binasını ziyaret edip bina içerisinde incelemelerde bulundu.

Bayburt Merkez ilçe nüfus müdürlüğünü ziyaret eden Bakan Soylu, Türkiye genelinde yeni konsepte dönüştürülen nüfus müdürlükleri arasına Bayburt’u da eklediklerini belirterek yaptığı açıklamada;

“Şehrimize kazandırılan yeni valilik binamızda 8 kamu kurumu ve bunlara bağlı birimler ile Bayburt valiliğimiz bünyesindeki 3 şube müdürlüğü Bayburtlu vatandaşlarımıza kesintisiz hizmet veriyor, yapılan binamızın şehrimize ve Bayburtlu vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Vali Cüneyt Epcim İçişleri Bakanı Soylu’ya Bayburt Yöresel Dokuma Kilim ve Bayburt Çinisi takdim etti.

Suleyman Soylu Bayburt Valiligi onunde vatandaslara hitap etti 1 – Bayburt Portalı

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.