Topuzoğlu, Sanal Alemde Çıkan Bilgilere İtibar Etmeyin

Topuzoğlu, Sanal Alemde Çıkan Bilgilere İtibar Etmeyin
Yayınlama: 09.05.2014
A+
A-

Bayburt Gurup Özel İdare Spor’da final maçı için geriye sayım başladı. Malatya’da kamp çalışmalarını sürdüren Bayburt Gurup Özel İdare Spor teknik direktörü Bülent Topuzoğlu final maçına iki gün kala önemli açıklamalar yaptı.

Sanal alemde rakibimiz hakkında çıkan bilgilerin yanıltıcı olduğunu dile getiren Topuzoğlu, ” Cumartesi günü iyi bir kadroya sahip olan ve sezon boyunca çok az gol yiyen bir takımla oynayacağız. Sadece devre arası kalecileri takımdan ayrıldı.  Mardin Sporu elemek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.  Ama her şey konuşmakla olmaz sahada başarmak gerekiyor.  İnşallah en iyisini yapmaya çalışacağız. Bütün Bayburt’u Cumartesi günü final maçına Malatya’ya bekliyoruz” diye konuştu.

Bayburt Gurup Özel İdare Spor genel kaptanlar Enis Aslan ve Yaşar Kobal ve yönetici Şükrü Kayalı takımla ilgili düşüncelerini açıkladılar.

Malatya’Battal Gazi İlçesi Kaymakamı hemşehrimiz Asalet Karabulut Bayburt Gurup Özel İdare Sporu idman sahasında ziyaret ederek başarılar dileyerek Futbol takımımıza tatlı ikram etti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.