Türkeş, vefatının 22. yıldönümünde anıldı

Türkeş, vefatının 22. yıldönümünde anıldı
Yayınlama: 06.04.2019
A+
A-
Bayburt Ülkü Ocakları tarafından, Milliyetçi Hareket Partisi’nin Kurucu Genel Başkanı merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’in vefatının 22. Yıl dönümü münasebeti ile Ulu Camii’nde Mevlidi Şerif okutuldu.
Mevlidi Şerif, MHP Bayburt İl Başkanı Bekir Kasap, Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci’nin yanı sıra Ülkü Ocakları yöneticileri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşti.
MHP’nin kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in vefatının 22. yılı nedeniyle Beştepe’deki mezarı başında törene Bayburt Ülkü Ocakları Teşkilatı da katılım sağladı.
Kur’an-ı Kerim okunmasıyla başlayan anma törenine, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yanı sıra MHP Genel Başkan yardımcıları, milletvekilleri, Bayburt Ülkü Ocakları Teşkilatları ve vatandaşlar katıldı. Bahçeli’ye Türkeş’in “dava arkadaşları” Hacı Yusuf Işık ve Ali Reşat Yılmazbilen ile Ülkü Ocakları Genel Başkanı Dr. Sinan Ateş de eşlik etti.
Anıtmezardaki anma töreninin ardından Bayburt Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Ötünç,İl Yöneticileri ve teşkilatları ile beraber Ülkü Ocakları Genel Merkezini ziyaret ederek Ülkü Ocakları Genel Başkanı Dr. Sinan Ateş Beyefendiyle görüştüler.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.