Ülküde Birlik Ülkede Birlik Gecesi’ne yoğun ilgi

Ülküde Birlik Ülkede Birlik Gecesi’ne yoğun ilgi
Yayınlama: 30.12.2017
A+
A-

Ülkü Ocakları Bayburt İl Başkanlığı tarafından Ali KINIK, Grup GÖKTÜRKLER ve Ahmet ÖNGEL’in sahne aldığı “Ülkede Birlik, Ülkede Birlik” gecesi düzenlendi.

Bayburt Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen konser programında Ülkücü gençlik salonu hıncahınç doldurdu.

Geceye Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay KILAVUZ, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Prof. Dr. Şeref ORUÇ, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Bekir KASAP, Milliyetçi Hareket Partisi Gümüşhane İl Başkanı Nedim AYDIN yanı sıra Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş ve çevre illerden gelen çok sayıda davetli katıldı.

Gecenin ev sahipliğini yapan Ülkü Ocakları Bayburt İl Başkanı Fatih ÖTÜNÇ salonu dolduran ülkücü gençliğe hitaben birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, ülkücü hareketin kararlı duruşundan taviz vermeden geleceğe emin adımlarla yürüyeceğini vurguladı.

Geceye katılan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay KILAVUZ da bir konuşma gerçekleştirdi.

Konuşmaların ardından sahneye çıkan sanatçıların eserlerine eşlik edildiği neşeli ve eğlenceli dakikalarla dopdolu bir gecenin ardından, programa katılan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay KILAVUZ Beyefendi ve sanatçılar Ali KINIK, Grup GÖKTÜRKLER ve Ahmet ÖNGEL’e hediye ve plaketlerin takdimiyle program sona erdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.