Vali Cüneyt Epcim’den Bayburt Gazeteciler Cemiyeti’ne Ziyaret

Vali Cüneyt Epcim’den Bayburt Gazeteciler Cemiyeti’ne Ziyaret
Yayınlama: 11.01.2022
A+
A-

Bayburt Portalı – Vali Cüneyt Epcim, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla [vurguluContent color=”Yellow” text=”Bayburt Gazeteciler Cemiyeti”]’ni (BGC) ziyaret etti.

Cemiyetin, Ticaret ve Sanayi Odası Binası’ndaki merkezinde basın mensuplarıyla bir araya gelen Vali Epcim, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Vali [vurguluContent color=”Red” text=”Cüneyt Epcim”], altyapı, sağlık, eğitim ile tarihi ve kültürel alanda sürdürülen yatırım projelerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Ziyarette basın mensuplarının sorunları dinledi.

Burada yaptığı açıklamada emektar basın mensuplarının çok daha iyi şartları hak ettiğini ifade eden Vali Epcim, meslek şartlarının iyileştirilmesi beklentilerini paylaştığına vurgu yaptı. Vali Epcim, özellikle yerel basının çalışmalarını zor şartlar altında yürüttüğüne işaret etti.

Teknolojik gelişmelerin süreci daha zorlu hale getirdiğinin altını çizerek sözlerine devam eden Vali Epcim, sorunların çözüme kavuşturulmasının ortak temenni olduğunu ifade etti.

Vali Epcim, Cemiyet Başkanı Murat Okutmuş ve yönetim kurulu üyelerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Basın çalışanlarının sorunlarını dile getiren BGC Başkanı [vurguluContent color=”Purple” text=”Murat Okutmuş”] ise Vali Epcim’e ziyareti dolayısıyla teşekkürlerini bildirdi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü anısına çektirilen toplu fotoğrafın ardından ziyaret sona erdi.

Vali Cuneyt Epcim den Bayburt Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret1 – Bayburt Portalı

[ilgiliMakale icerik_id=”37551″]

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.