Vali Ustaoğlu, STK temsilcileri ve kurum amirleriyle buluştu

Vali Ustaoğlu, STK temsilcileri ve kurum amirleriyle buluştu
Yayınlama: 09.08.2016
A+
A-

Vali İsmail Ustaoğlu, önceki gün yaşanan olaylarla ilgili olarak Sivil Toplum Kuruluşu (STK) Temsilcileri ve bazı kurum amirleriyle bir araya geldi.

Konuyla ilgili görüş alışverişinde bulunmak üzere Vali İsmail Ustaoğlu başkanlığında toplanan heyet yaşanan olayları değerlendirdi. Vali Ustaoğlu  ülkemizin kritik bir süreçten geçtiğini ifade ederek, “Hiç kimsenin Türkiye’nin en güvenli ve huzurlu olma özelliğini taşıyan Bayburt’un adını bu gibi olaylarla karalamaya hakkı yok. İlimizin yöneticileri olarak bu konuda üzerimize düşen her şeyi yapmaya devam edeceğiz. Özellikle bundan sonraki süreçte daha dikkatli olmak durumundayız. Bu bağlamda ilin yöneticileri olarak sadece bizlere değil gerek siyasi partilerimize gerekse de STK temsilcilerimize büyük görev düşüyor. Bu gibi provokasyonları ancak bu şekilde önleyebiliriz. Bugünde bu konuda neler yapabiliriz diye fikir alışverişinde bulunmak üzere toplandık.” Dedi.

Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Vali İsmail Ustaoğlu’nun yanı sıra Garnizon Komutanı Jandarma Albay İbrahim Ayhan Vural, Belediye Başkanı Mete Memiş, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf Elçi, Bayburt İl Emniyet Müdürü İsa Bülent Kaya, Adalet ve Kalkınma Partisi Bayburt İl Başkanı Hakan Kobal, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı İbrahim Kaldırımoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Bekir Kasap, Bayburt İl Müftüsü Kemalettin Aksoy, Yurt-Kur İl Müdürü Şerif Bayram, İl Göç İdaresi Müdürü Hüsnü Yağmur, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Selahattin Karaman ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yumak katıldı.

 

Vali Ustaoğlu, kurum amirleriyle buluştu

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.