Ak Parti’de Seçimlerden Sonra İlk İl Danışma Toplantısı

Ak Parti’de Seçimlerden Sonra İlk İl Danışma Toplantısı
Yayınlama: 03.05.2014
A+
A-

Ak Parti Nisan ayı il danışma toplantısı yapıldı. Toplantıya Ak Parti İl Başkanı Hakan Kobal, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf Elçi, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Daştan, İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Kılıç, İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Eraslan, İl genel meclisi üyeleri, belediye meclisi üyeleri ve Ak Parti yönetim kurulları katıldı.

BAŞBAKAN ERDOĞAN EN KISA ZAMANDA BAYBURT’A GELECEK

Açılış konuşmasını yapan Ak Parti İl Başkanı Hakan Kobal, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinden sonra Nisan ayı il danışma toplantısını gerçekleştirdiklerini belirterek, “30 Mart seçimlerinden Bayburt olarak yüzümüzün akı ile çıkan bir parti olduk. Ben seçimlerde emeği geçen teşkilatımızın tüm mensuplarına teşekkür ediyorum. Bu ay genel merkezimizde yapılan genişletilmiş il başkanları toplantısına katıldık. Toplantımızda genel başkanımız ve başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan Türkiye değerlendirmesini yaparken Bayburtlu hemşerilerime teşkilatımın tüm üyelerine bu sonuçlardan dolayı selamlarımı iletmemi söyledi. En kısa zamanda Bayburt’a geleceğini söyledi. Ben de Başbakanımızın size selamlarını getirdim. “dedi.

SANDIK, ‘ DARBELERE DUR, HİZMETLER DEVAM’ DEMİŞTİR

2014 seçimlerinin ülkede birçok engeli ortadan kaldırdığına da değinen Kobal, ” Bilindiği gibi genel başkanımız ve başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik darbe girişimleri yaşanmıştı. Allah’a hamdolsun ki her türlü kirli operasyonlardan sonra devletimiz ve milletimiz daha kenetlenerek ve güçlenerek çıkmıştır. 2014,  30 Mart yerel seçimlerinde sandık, ‘ darbelere dur, hizmetler devam’ demiştir. Türkiye 30 Mart 2014 tarihinde sandıkta almış olduğu tarihi kararla 2023 Türkiye’sinin profilini çizmiştir. Birlik ve beraberliğimiz tüm dünya ülkelerine örnek teşkil edecek bir demokrasi dersi olmuştur “diye konuştu.

SÖZ MİLLETİN, GÜÇ MİLLETİN

‘Sandıktan söz milletin, güç milletin kararı çıkmıştır’ diyen Kobal, ” Biz Ak Parti olarak 3 genel seçim, 3 yerel seçim, bir ara seçim, 2 referandumda sandıklarda halkın desteğini arkamıza alıp daha da güçlenerek çıkan bir partiyiz. Bu gücün milletin gücü olduğunu bilerek her türlü darbeye karşı durarak projelerimize ve hizmetlerimize devam edeceğiz. “ifadelerini kullandı.

Daha sonra Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş ve İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf Elçi bir aylık faaliyetleri ile ilgili teşkilata bilgi verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.