Başkan Pekmezci ve MHP Bayburt heyetinden Ankara ziyaretleri

Başkan Pekmezci ve MHP Bayburt heyetinden Ankara ziyaretleri
Yayınlama: 17.06.2021
A+
A-

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Bilgin’e ziyaret

Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci çalışma ziyareti için bulunduğu Ankara’da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Bilgin’i makamında ziyaret etti.

Kalabalık bir heyetle gerçekleşen ziyarette Başkan Pekmezci’nin beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi Bayburt İl Başkanı Bekir Kasap,  MHP MYK Üyesi İdris Aydın, Aydıntepe Belediye Başkanı Haşim Şentürk ve Gökçedere Belediye Başkanı Yavuz Bakır yer aldı.

Bayburt’un konuşulduğu ziyarette Başkan Hükmü Pekmezci Bayburt Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalar hakkında Bakan Bilgin’e bilgi verdi. Bayburt’un durumu genel hatlarıyla değerlendirilirken Başkan Pekmezci günün anısına Bakan Bilgin’e Bayburt’un yöresel ürünlerinden oluşan çeşitli hediyeler takdim etti. Aydıntepe Belediye Başkanı Haşim Şentürk ise Aydıntepe dokuma halısı hediye etti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a ziyaret

Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi Bayburt İl Başkanı Bekir Kasap,  MHP MYK Üyesi İdris Aydın, Aydıntepe Belediye Başkanı Haşim Şentürk ve Gökçedere Belediye Başkanı Yavuz Bakır ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret etti.

Bayburt’un konuşulduğu ziyarette Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ tarafından Bayburt’ta yapılan ve yapılması düşünülen çalışmalar ele alındı.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci “Çalışma ziyareti için bulunduğumuz Ankara’da yoğun bir görüşme trafiği yaşıyoruz. Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’u ziyaret ettik. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından şehrimizde gerçekleştirilen ve yapılması planlanan projeleri ele aldık. İlgi ve alakaları için kendilerine teşekkür ediyorum.  Ayrıca şehrimiz adına çıktığımız hizmet yolunda destekleriyle bizleri yalnız bırakmayan Valimiz Sayın Cüneyt Epcim ve Milletvekilimiz Sayın Fetani Battal’a da şükranlarımı sunuyorum. Bayburt için çalışmalarımızı yoğun bir tempo ile sürdüreceğiz. “İfadelerini kullandı.

 

Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu’na ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Prof. Dr. Şahap Kavcıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Bayburt’un konuşulduğu ziyarette açıklamalarda bulunan Başkan Pekmezci Bayburtlu hemşehrilerimizi bu tip önemli görevlerde görmekten büyük mutluluk duyduklarını söyleyerek, İl Başkanımız Sayın Bekir Kasap, Milliyetçi Hareket Partisi Myk Üyemiz Sayın İdris Aydın, Aydıntepe Belediye Başkanımız Sayın Haşim Şentürk ve Gökçedere Belediye Başkanımız Sayın Yavuz Bakır’dan oluşan heyetimizle çalışma ziyareti için bulunduğumuz Ankara’da temaslarda bulunuyoruz. Bu ziyaretler kapsamında Merkez Bankası Başkanımız hemşehrimiz Sayın Prof. Dr.Şahap Kavcıoğlu’nu ziyaret ederek Bayburt’umuzu konuştuk.” dedi.

Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek misafirlerine çalışmalarında başarılar diledi.

Bayburt Milletvekili Fetani Battal’a ziyaret

Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci Milletvekili Fetani Battal’ı ziyaret etti.
Bayburt’ta yapılan yatırımlar ve planlanan projelerin konuşulduğu ziyarette açıklamalarda bulunan Başkan Pekmezci “Bayburt Milletvekilimiz Sayın Fetani Battal’ı İl Başkanımız Sayın Bekir Kasap, Milliyetçi Hareket Partisi Myk Üyemiz Sayın İdris Aydın, Aydıntepe Belediye Başkanımız Sayın Haşim Şentürk ve Gökçedere Belediye Başkanımız Sayın Yavuz Bakır’dan oluşan heyetimizle ziyaret ettik. Çalışma ziyareti için bulunduğumuz Ankara’da temaslarda bulunuyoruz. Bu ziyaretler kapsamında Milletvekilimiz Fetani Battal’ı ziyaret ederek Bayburt’umuzu konuştuk.” dedi.
Milletvekili Fetani Battal ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Cumhur ittifakı olarak Türkiyemizin ve Bayburt’umuzun geleceğini inşa etmek için durmadan çalışıyoruz çalışmalarımıza  devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.