Bayburt Belediyesi Kader Maçına 6 Otobüs Tahsis Etti

Bayburt Belediyesi Kader Maçına 6 Otobüs Tahsis Etti
Yayınlama: 09.05.2014
A+
A-

Bayburt İl Özel İdare Gençlikspor’un hafta sonu Malatya’da Mardinspor’la yapacağı karşılaşma dolayısıyla Bayburt Belediyesi tarafından 6 otobüs tahsis edildi.

3. Lig öncesi son sınav play-off müsabakasında Mardinspor’la karşılaşacak olan temsilcimiz Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlikspor’a taraftar desteği sağlamak amacıyla Bayburt Belediyesi tarafından 6 otobüs tahsis edildi.

2013 – 2014 Sezonu Bölgesel Amatör Ligi’nde göstermiş olduğu üstün başarılarla şampiyonluğa yükselerek göğsümüzü kabartan Bayburt İl Özel İdare Gençlikspor’un 10 Mayıs Cumartesi günü Malatya İnönü Stadyumu’nda yapacağı kader maçında seyirci üstünlüğünü sağlamak amacıyla belediye de taraftarlarımız için ulaşım katkısı sağlayacak.

Geçtiğimiz Salı günü temsilcimiz Bayburt İl Özel İdare Gençlikspor’u Sahathane Meydanı’nda büyük bir coşku ve 12 yıllık profesyonel lig hasretinin bitmesi ümidi ile Malatya’ya uğurlayan taraftarlarımız için de belediye tarafından tahsis edilen otobüsler, 9 Mayıs Cuma günü akşam saatlerinde aynı yerden hareket edecek.

Öte yandan nefeslerin tutulup gözlerin çevrileceği ve Bayburt’un 12 yıllık profesyonel lig hasretinin sona ereceğine büyük bir ümitle baktığı karşılaşmaya, Belediye Başkanı Mete Memiş de 12’nci adam olarak katılarak taraftarlarımız arasında yerini alacak.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.