Bayburt Özel İdarespor’un 2024-2025 sezonu için kritik toplantı

Bayburt Özel İdarespor’un 2024-2025 sezonu için kritik toplantı
Yayınlama: 04.07.2024
A+
A-

Bayburt Portalı – Geçtiğimiz sezon mucizevi bir şekilde ligde kalmayı başaran 3. lig temsilcimiz Bayburt Özel İdarespor için kritik toplantı gerçekleştirildi.

Vali Mustafa Eldivan’ın başkanlığında Bayburt Özel İdarespor için 2024 – 2025 futbol sezonu hazırlıkları toplantısı gerçekleştirildi.

Bayburt’ta yaşayan, diğer illerde ve yurt dışında yaşayan Bayburtspor sevdalılarının destekleriyle şampiyonluk hedefine ulaşmak istediklerini belirten Vali Eldivan, “Bu yolda, sadece sahada değil, tribünlerde de birlik olacağız. Takımımıza olan inancımızı her an hissettirecek, desteklerimizle onları daha da motive edeceğiz. 2024-2025 sezonu, hep birlikte büyük başarılara imza atacağımız bir dönem olacak.” dedi.

Valilik makamında gerçekleşen toplantıya İl Genel Meclis Başkanı Hüseyin Şahin, Özel İdare Genel Sekreteri Hayrettin Koçyiğit, Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Köse, Teknik Direktör Cevdet Uzunköprü ve Kulüp Müdürü Fatih Mehmet Özcan katıldı.

Öte yandan toplantıya katılan Bayburt Özel İdarespor Teknik Direktörü Cevdet Uzunköprü’nün 1. lig ekiplerinden Hacettepe Spor Kulübü ile prensipte anlaştığı belirtiliyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.