nöbetçi eczane türküler barlar bayburt spor puan durumu bayburt üniversitesi bayburt belediyesi bayburt valiliği
DOLAR
7,4642
EURO
9,0240
ALTIN
438,14
BIST
1.524
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bayburt
Kar Yağışlı
3°C
Bayburt
3°C
Kar Yağışlı
Pazar Karla Karışık Yağmur
4°C
Pazartesi Kar Yağışlı
-1°C
Salı Çok Bulutlu
-7°C
Çarşamba Kar Yağışlı
-8°C
Daha önce Bayburt kültürüyle ilgili birçok çalışmayı hayata geçiren Bayburt Belediyesi bir kültür hizmetine daha imza attı. Bayburt’un Aşağı Kırzı Köyü’nde makamı bulunan ve hayatı birçok sempozyuma konu olan Bayburtlu ünlü ilim adamı Ekmelüddin Baberti ile ilgili bir çalışma gerçekleştiren Bayburt Belediyesi, Baberti’nin Mısır’ın Başkenti Kahire’de bulunan mezarının fotoğraflarına ulaştı....
Bayburt Üniversitesi Eğitim Fakültesindeki amfilerden birine yakın zamanda vefat eden Prof. Dr. Hamdi Güleç’in ismi verildi. Yakın zamanda vefat eden öğretim üyesi Prof. Dr. Hamdi Güleç adına Bayburt Üniversitesi Eğitim Fakültesinde bir program düzenlendi. Düzenlenen programda, merhum öğretim üyesinin ismi eğitim fakültesindeki bir amfiye verilerek isminin Bayburt Üniversitesinde yaşatılması sağlanmış...
Bayburt Belediyesi, kiracılarının mağdur olmaması için taksitlendirme, erteleme ve indirim uygulamasına gitti. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü tarafından çıkarılan 15.12.2020 tarih ve 2020/27 numaralı genelge ile belediyelerin mülkiyetinde veya tasarrufunda bulunan taşınmazlardan faydalanan kiracıların mağdur olmamaları için alacakların taksitlendirilmesi, ertelenmesi, indirim yapılması veya hiç tahsil edilmemesi yönünde...
Bayburt’ta Covid-19 aşısı sağlık personeline uygulanmaya başlandı. Türkiye’ye getirilen ilk parti aşıların bir bölümü 14 Ocak 2020 perşembe günü Bayburt Devlet Hastanesi ne ulaştırıldı. Aşılar öncelikli olarak (ÇKYS) kayıtlı sağlık personeline uygulanmaya başladı. Bayburt İl Sağlık Müdürü Dr. İlker Hancı ve Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Turhan Şener de ilk aşı...

Bayburt Sanayi Sitesi, genel kurul toplantısını gerçekleştirdi

Bayburt Sanayi Sitesi, genel kurul toplantısını gerçekleştirdi
20.09.2020
A+
A-

Tasfiye Halinde S.S. 21 Şubat Bayburt Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifinin 2019 hesap yılı olağan genel kurulu 21 Şubat Küçük Sanayi Sitesi D Blok 4/1 nolu işyerinde yapıldı.

Genel Kurul Toplantısına Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanı Selahattin Karaman, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil İbrahim Yöney Kooperatif Başkanı Cengiz Kahraman, Yönetim kurulu ve kooperatif üyeleri katıldı.

Borçlarını ödeyen 21 Şubat sanayi sitesindeki işyeri sahiplerine tapularını vermeye başlayacaklarını belirten Başkan Cengiz Kahraman sözlerine şöyle devam etti; tapu işlemlerimizin sonuna gelmiş bulanmaktayız, genel kurulumuzdan sonra en kısa zamanda ortaklarımızın tapularını vermeyi hedeflemekteyiz, En geç 10. Ayın sonuna kadar ortaklarımızın tümünün borçlarını ödemesi gerekmektedir. Borçlarını ödeyen ortaklarımızın tapu işlemleri 10. Ayın sonunda başlatılacak olup, borçlarını ödemeyen ortaklarımızın tapu işlemleri borçlarını bitirene kadar bekletilecektir, fakat işlemlerimizin hızlı şekilde ilerlemesi ve kooperatifimizin tasfiye edilebilmesi için ortaklarımızın gerekli hassasiyeti göstereceğine inanıyoruz dedi.

Yönetim kurulu Yıllık Çalışma raporu Başkan Cengiz Kahraman tarafından, denetleme kurulu raporu İbrahım Sarıaslan tarafından, bilanço, Gelir – Gider ve 2020 tahmini bütçe taslağı Kooperatif Müdürü Baki Meral tarafından ortaklara okundu. Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerinin ibrası ve Bilanço ve gelir-gider hesaplarının ibrası Genel kurula katılan ortakların oyları ile ibra edildi. 2020 yılı tahmini bütçesi Genel kurula katılan 55 (ELLİ BEŞ) ortağın oyuyla kabul edildi.

2020 Yılı Kooperatif Aidatları

31.10.2020 tarihine kadar 60 m2 işyerleri için; 460, 00 TL (DÖRTYÜZ ALTMIŞ TÜRKLİRASI), 120 m2 işyerleri için; 700, 00 TL (YEDİYÜZ TÜRKLİRASI), 180 m2 işyerleri için; 825, 00 TL (SEKİZ YÜZ YİRMİ BEŞ TÜRKLİRASI), 240 m2 işyerleri için; 950, 00 TL (DOKUZ YÜZ ELLİ TÜRKLİRASI) üye aidatlarının ödenmesi hususu genel kurula sunuldu. Genel kurula katılan 55 (ELLİ BEŞ) ortağın kabul oyuyla üye aidatları kabul edildi.

Kooperatif yönetim kurulu seçimine tek liste giren Cengiz Kahraman Genel kurula katılan 55 (ELLİ BEŞ) ortağın oyuyla 2 (İKİ) yıllığına seçildi.

Yönetim kurulu aşağıdaki isimlerden oluştu:

Asil üyeler:

1-Cengiz KAHRAMAN

2-Sani MELEKOĞLU

3-Hacı Mehmet KAYALI

Yedek üyeler:

1- Mehmet Ertaç

2- Vahdet Kıyar

3- Yusuf Sisnelioğlu

Kooperatif Genel Kurulu 21 Şubat Sanayi Sitesinin Kuruluşunda ve kuruluş sonrası görev almış Başkan ve yönetim kurulu üyesi olarak hizmet etmiş kooperatif ortaklarına plaket töreni ile sona erdi.

Yaşayan eski yönetim kurulu üyelerine plaketleri kendilerine takdim edilirken vefat etmiş olan eski yönetim kurulu üyelerine plaketleri yakınlarına takdim edildi.

Plaket takdim edilen isimler:

Hacı Mahmut Sekmenli

Selahattin Karaman

Nafiz Kahraman

Ahmet Işık

Metin Dürüster

Hacı Bayram Sarıaslan

Adem Aydoğdu

Turgut Tayfur

Mehmet Şipal

Halil İbrahim Atayeter

Metin Kopuzlu

Mücahit Kurdal

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.