Gelecek Partisi Bayburt Teşkilatı, maske ve gıda dağıttı

Gelecek Partisi Bayburt Teşkilatı, maske ve gıda dağıttı
Yayınlama: 01.05.2020
A+
A-

Gelecek Partisi  Bayburt İl Başkanlığı tarafından Covit19’a karşı tedbir ve önlem amacıyla maske ve gıda dağıtımı gerçekleştirildi.

81 ilde  görülen pandemi  salgın kapsamında  81 ilde  Gelecek Partisi  tarafından vatandaşa  esnafa ve basın kuruluşlarına maske dağıtımı ve gıda yardımı çalışmaları gerçekleştirildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler ; “ Dijital imkanları kullanmakta zorlanan veya bunlara sahip olmayan fiziksel kısıtlamalardan ötürü dışarı çıkıp maske temin edemeyen veya bulamayan vatandaşlarımızın yanında olduk. Olmaya da devam edeceğiz”  dedi.

Gıda yardımı kapsamında  kimsesiz ve  ihtiyaçlı ailelere gıda yardımı yaptıklarını ifade eden Güler; “İmkanlarımız ölçüsünde çam sakızı çoban armağanı bu mübarek günlerde ihtiyaçlı ailelerimizin yanında olduk. Sosyal politikalar başkanlığımız bu ve benzer çalışmalarını belirli aralıklarla sürdürecektir.” dedi .

Birim Başkanlıkları nın  çalışmaları hakkında da bilgi veren Güler;  Bayburt  teşkilatı birim başkanlıklarının genel merkez birim başkanlıkları ile koordineli olarak ülke geneli  ve yerel  bazda geleceğe yönelik yapılabilecek çalışmalar neler olabilir. Problem ve çözüm önerileri hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyorlar.  Bu hazırlıklar şehrimizin ileriki yıllarda hayata geçirilecek projelerin ve  yatırımların alt yapısını oluşturacaktır.

“Gelecek Partisi olarak tüm çabalarımız halkımızın yanında durmak  sesine kulak vermek olacaktır.” diyerek sözlerini tamamladı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.