İmam Hatip Öğrencilerinden Kardeş Köy Okullarına Ziyaret

İmam Hatip Öğrencilerinden Kardeş Köy Okullarına Ziyaret
Yayınlama: 21.01.2015
A+
A-

Hayırseverler İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, Milli Eğitim Müdürlüğünün yürüttüğü Değerler Eğitimi projesi kapsamında Kardeş köy okullarını ziyaret ederek kardeşlerine hediyeler sundu.

Okul müdürü Ali AKTAŞ yürüttükleri çalışma hakkında şunları söyledi; Yardım etmek, hediye vermek insanı gerçekten mutlu eden az sayıdaki davranışların belki de en güzelidir. Bizde Hayırseverler İmam Hatip Ortaokulu olarak öğrencilerimizle birlikte Ocak ayının değerler eğitimi kapsamında yardımlaşma ve iş birliği ayı olmasını da fırsat bilerek okulumuzda bir kampanya başlattık. Başlarken boyutlarının bu kadar büyüyeceği bu kadar güzel bir hal alacağını da doğrusu tahmin etmemiştik fakat sonuçta Ağören, Ortaçımağıl, Sarımeşe, Kozluk, Sakızlı, Saraycık köylerinde bulunan altı tane birleştirilmiş sınıfta eğitim gören 74 öğrencimize ve okullarına hediyeler ulaştırdık ve bu okullarımıza kırtasiye malzemesi desteğinde bulunduk. Öğrencilerimizin ve ziyaretine gittiğimiz köy okullarının ihtiyaçlarının karşılanmasına azda olsa katkıda bulunmak bizlere tarif edilemez duygular hissettirdi.

Valiliğimizin himayesinde icra edilen “Bayburt’ta Başarı İçin El Ele” projesine öncü olan Başta valimiz Sayın Yusuf ODABAŞ’a, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seydi DOĞAN’a, Kampanyamızın düzenlenmesi sırasındaki çalışmalarından dolayı Türkçe öğretmenimiz Mesude KAHRAMAN, resim öğretmenimiz Derya ÖZTÜRK olmak üzere katılan bütün idareci, öğretmen veli ve öğrencilerimize gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz. Dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.