İmarettepe Sosyal Tesisleri’nde Sona Gelindi

Yayınlama: 29.07.2015
A+
A-

Bayburt Belediyesinin sosyal yaşam odaklı önemli projelerinden olan İmarettepe Sosyal Tesisleri’nde sona gelindi. Bayburt’u 360 derecelik bir açıyla gören konuma sahip İmarettepe Sosyal Tesisi’nde son rötuşlar yapılıyor. Belediye Başkanımız Mete Memiş 29 Temmuz 2015’te yapılacak ihale öncesi tesis hakkında açıklamalarda bulundu. Bayburt’un ekonomik geleceğini şekillendirecek en önemli unsurlardan biri olarak turizm sektörünün önemli bir yer tuttuğunu belirten Başkanımız Memiş şunları belirtti:

İhale 29 Temmuz’da

İmarettepe Sosyal Tesisleri’nde Sona Gelindi“İmaret tepe sosyal tesisleri biz göreve başladığımızda yapımı devam eden bir projeydi.  Tesisimiz hemen hemen tamamlandı, son rötuşlar yapılıyor. Çevre düzenlemesi de bugün bitecek. 29 Temmuz 2015’te yapılacak. Tesisimizde 11 tane otel odası bulunmakta ve üst katlarda da restaurant ve kafeterya misafirlerimizin hizmetine sunulacaktır. Bayburt için çok güzel bir dinlenme tesisi olacak.”

Böyle Bir Hizmeti Sunmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz

“Biliyorsunuz İmaret Tepe Bayburt’u 360 derece açıdan gören bir konuma sahip. Dinlenmeye gelen misafirlerimiz bu manzaranın zevkini çıkaracaklar. Bayburt’umuza böyle bir hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yine tekrar ediyorum hem bu tesisin yapımı başlatan benden önceki Belediye Başkanımız Hacı Ali Polat beye hem de böyle bir tesisi Bayburt’a kazandıran Ümraniye Belediye Başkanımız Hasan Can beye teşekkür ediyorum. Bayburt adına güzel bir tesis inşallah hizmeti de güzel olur.”

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.