KUDAKA, 2015 Yılı Proje Teklif Çağrı’sını İlan Etti

KUDAKA, 2015 Yılı Proje Teklif Çağrı’sını İlan Etti
Yayınlama: 30.12.2014
A+
A-

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA), 30 Aralık 2014 tarihi itibarıyla 2015 yılı Proje Teklif Çağrısı’na çıkmıştır. Çağrı kapsamında iki ayrı mali destek programı düzenlenmektedir. Bunlardan biri kâr amacı güden paydaşlara yönelik olarak hazırlanmış olan “İktisadî Kalkınma Mali Destek Programı”, diğeri ise kâr amacı gütmeyen paydaşların başvuru yapabileceği “Yerel Kapasitenin Arttırılması Mali Destek Programı”dır.

İktisadî Kalkınma Mali Destek Programı’nın bütçesi 8.000.000 TL,Yerel KapasiteninArttırılması Mali Destek Programı’nın bütçesi ise 4.000.000 TLolarak belirlenmiştir. Ajans, söz konusu destek bütçesini TRA1 Düzey 2 Bölgesinin (Erzurum-Erzincan-Bayburt) sosyo-ekonomik kalkınmasına katkı sağlayacak nitelikli projelere hibe olarak kullandıracaktır.

Her iki program için de asgari destek miktarı 40.000 TL, azami destek oranı ise 400.000 TL olarak belirlenmiştir.  Son başvuru tarihi 20 Şubat 2015 saat 23:50 olarak belirlenen programa başvuru yapmak isteyenlerin söz konusu gün ve saate kadar projelerini Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi (KAYS) üzerinden hazırlamış ve tamamlamış olmaları gerekmektedir.

“İktisadî Kalkınma” ve “Yerel Kapasitenin Arttırılması” mali destek programlarının başvuru rehberlerine ve gerekli diğer dokümanlara www.kudaka.org.tr/pyb adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Mali destek programları kapsamında yapılacak bilgilendirmeler için öngörülen takvim aşağıda belirtilmiştir. Toplantıların yapılacağı salonlar ve takvimde yapılabilecek olası güncellemeler aynı web adresinden ilan edilecektir.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.