O Ses Türkiye 2017 finalinde kim şampiyon oldu? İşte O Ses Türkiye’nin şampiyonu

O Ses Türkiye şampiyonu dün akşam nefes kesen bir mücadeleyle belli oldu. Finale kalan Burhan, Resul, Dodan, Keremhan, Taylan ve Cihangir’in kıyasıya performanslarını sergilediği O Ses Türkiye 2017 birincisi gecenin sonunda belli oldu. Son ikiye kalan yarışmacılar Hadise’nin takımından Dodan Özer; Gökhan ve Hakan’ın takımından Resul Aydemir’di. Peki, O Ses Türkiye şampiyonu kim oldu?

O Ses Türkiye 2017 finalinde kim şampiyon oldu? İşte O Ses Türkiye’nin şampiyonu
Yayınlama: 20.03.2017
A+
A-

O Ses Türkiye yarışması dün heyecanlı bir final akşamını geride bıraktı. Finale çıkan iki isimde oldukça iddialı olunca O Ses Türkiye’yi kimin kazandığı merak konusu oldu. Bu yıl Hadise finale 3 isim birden taşıyarak dikkatleri üzerine çekmiş, 6 yıldır şampiyon olmaması da espiri konusu olmuştu. Peki O Ses Türkiye yarışmasını kim kazandı? İşte O Ses Türkiye 2017 şampiyonu!

O Ses Türkiye yarışması dün akşam heyecan dolu bir final gecesi yaşadı. Hadise’nin takımından Dodan ve Hakan-Gökhan Özoğuz kardeşlerin takımından Resul finalde karşı karşıya geldi. Tüm sezonun en güzel anlarının derlendiği ve izleyicilere özel kolaj ile aktarıldığı gecede Gökhan Özoğuz’un tüm sezon boyunca yaptıkları geceye damga vurdu. Final akşamının sonunda rakibininde daha çok oy alan yarışmacı O Ses Türkiye’nin şampiyonu oldu. 

Hadise, O Ses Türkiye’deki yıllardır süren özlemine son verdi. Hadise’nin takımından Dodan, O Ses Türkiye’nin şampiyonu oldu.

EBRU GÜNDEŞ’TEN DESTEK

Şarkıcı Hadise’ye O Ses Türkiye’nin eski jüri üyesi Ebru Gündeş’ten de destek geldi. Şarkıcı Ebru Gündeş, Hadise’nin takımının şampiyonluğu sonrası arkadaşını şu sözlerle tebrik etti: “İşte bu benim canım arkadaşım şampiyon. Tebriklerr Hadise, başarılarının devamını dilerim” Şampiyonluğu tadamayan tek jüri üye olması nedeniyle sık sık espri konusu olan Hadise, finalin ardından sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafın altına, “Artık hep birlikte rahat bir nefes alabiliriz diye düşünüyorum” notunu düştü.

O SES TÜRKİYE FİNALİNDE DODAN’IN ŞAMPİYONLUK GETİREN PERFORMANSI

O Ses Türkiye 2017 şampiyonu Hadise’nin takımından Dodan Özer oldu.

Hadise ve Gökhan-Hakan kardeşlerin takımından 3’er ismin yer aldığı O Ses Türkiye yarı finalinde Sibel Can ve Murat Boz’un takımlarından ise birer isim yer almıştı. Yarı finalde performansların ardından yapılan SMS oylamasının ardından ise Hadise’nin takımından 3 isim, Gökhan-Hakan kardeşlerin takımından 2 isim, Sibel Can’ın takımından ise bir isim finale çıkmaya hak kazanmıştı. Yarışmacılar oldukça zorlu maratonun ardından bu akşamda büyük finalde ter döktüler. Birbirinden yetenekli 6 yarışmacı hem araba için hem de kendi single’larını çıkarabilmek adına kıyasıya mücadele etti. Sergilenen performanslar ve eğlenceli gecenin ardından sıra halk oylamasına geldi. Yapılan halk oylamasının ardından ise O Ses Türkiye 2017’nin şampiyonu belli oldu. O Ses Türkiye 2017 şampiyonu Hadise’nin takımından Dodan Özer oldu. Böylece 6 yıllık sezonun ardından Hadise ilk defa O Ses Türkiye şampiyonluğu yaşadı.

FİNALDE NELER YAŞANDI

O Ses Türkiye’de final heyecanı kıyasıya sürdü. Finale kalan son 6 kişi performanslarını sergiledi. Gerçekleştirilen performansların ardından final yolunda son 4 kişi için halk oylaması gerçekleşti. Yapılan halk oylamasının ardından finalde son 4’e kalan isimler Hadise’nin takımından Dodan Özer ve Taylan Bayri, Gökhan-Hakan kardeşlerin takımından ise Keremhan Özdemir ve Resul Aydemir oldu. Böylece Sibel Can’ın da son yarışmacısı olan Burhan Çatılı elenmiş oldu. Hadise’nin takımından Cihangir Moralı’da yarışmaya veda eden bir diğer isim oldu.

O Ses Türkiye şampiyonu kim oldu İşte O Ses Türkiye 2017 birincisi

O Ses Türkiye’de finalinde son 4’e kalan isimlerin ardından son 2’ye kalan isimler de açıklandı. Finale kalan son 4 yarışmacı performanslarını sergiledi ve son 2 için oylama başlatıldı. Yapılan oylama sonucunda son 2’ye kalan yarışmacılar Hadise’nin takımından Dodan Özer ve Gökhan-Hakan kardeşlerin takımından Resul Aydemir oldu.

O Ses Türkiye şampiyonu kim oldu İşte O Ses Türkiye 2017 birincisi

DODAN ÖZER KİMDİR?

Dodan Özer, finale kadar gelerek büyük bir başarı elde etti. O Ses Türkiye yarışmasına Hadise’nin takımında devam eden Dodan Özer, sesini kullanmasıyla dikkatleri üzerine topluyor. O Ses Türkiye’ye arkadaşları tarafından kaydettirilen yarışmacı, final turuna kadar gelme başarısını elde etmiştir. Peki, Dodan Özer kimdir? İşte, yarışmacı hakkında bazı bilgiler

Dodan Özer, O Ses Türkiye’nin büyük finaline katılmaya hak kazanarak ödülü kazanmak için mücadele verecek. İşte, Hadise’nin takımında yer alan Dodan Özer kimdir sorusunun detaylı yanıtı…

Dodan Özer, O Ses Türkiye 2017 sezonunu en çok dikkat çeken isimlerinden biri oldu. Her performansında dinleyenleri kendine hayran bırakan ve yarı finale kadar gelmeyi başaran Dodan Özer, yarışmanın en büyük favorilerinden olarak gösteriliyor.Dodan Özer, 38 yaşında. Asıl memleketi Muş’un Varto ilçesi olan yarışmacı, İstanbul’da yaşamını sürdürüyor. Ailesinin İzmir’e yerleşmesi sonrasında müzikten kopmadı ve müzik tutkusuna devam etti. Dodan Özer 1997 yılında Murat Öztürk ile Dodan Project adlı grubu kurdu. İlk gün Ali Ekber Çiçek’e ait “Haydar Haydar” isimli parçayı seslendirdi. Bütün jüri üyelerini kendisine hayran bırakan yarışmacı seçimini Hadise’den yana oldu.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.