Öğrencilerden Özel İdaresi’ne Ziyaret

Öğrencilerden Özel İdaresi’ne Ziyaret
Yayınlama: 16.04.2014
A+
A-

Bayburt Ortaokulu öğrencileri, İl Genel Meclis Başkanlığı ve İl Özel İdare Genel Sekreterliğini ziyaret ederek bilgi aldılar.

Bayburt ortaokulu 4/B  sınıfı öğrencileri, Sosyal Etkinlikler ders konuları içerisinde, faaliyetler ve hizmetleri yerinde görmek ve incelemek adına özel idaresine ziyaret ettiler.

Öğrenciler, 2014 Yerel seçimler sonucunda İl Genel Meclis Başkanlığına seçilen Yusuf Elçi’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ve yeni görevlerinde başarılar dilediler. İl özel idaresi hakkında genel sekreteri Ziyeddin Babacandan bilgi aldılar.

İl Özel İdaresi çok amaçlı toplantı salonunda İl Genel Meclis Başkanı Elçi ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Babacan’dan Bayburt hakkında, faaliyetler hakkında ve İl Özel İdaresinin görev alanları hakkında bilgi alan ve sorular soran öğrencilere açıklamada bulunan İl Özel İdare Genel Sekreteri Ziyeddin Babacan;

“ Öğrencilerimizi ders ve faaliyetleri kapsamında Genel Sekreterliğimize gelerek Kurumumuz hakkında bilgi sahibi olmaları, yapılan çalışmaları yerinde görüp inceleme ve akıllarındaki sorulara cevap aramaları hem başarıları hem de Bayburt’ a yapılan hizmetleri icra makamında görmeleri bu kurum hakkında ki bilgilerini daha iyi pekiştirmiştir.

Bizler Kurumumuz olarak İlimiz de ki altyapı, köylere hizmet götürülmesi, sulama barajları gibi daha birçok konuda yaptığımız çalışmaları öğrencilerimizin öğrenmeleri açısından bu faaliyeti gerçekleştiren okul müdürlüğü ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.”

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.