Özbek’ten Bayburt Grup İl Özel İdare Spor’a Kutlama

Özbek’ten Bayburt Grup İl Özel İdare Spor’a Kutlama
Yayınlama: 12.05.2014
A+
A-

Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek Bayburt Gurup Özle İdare Gençlikspor’un 3. Lige çıkması üzerine bir kutlama mesajı yayımladı.

Afyonkarahisar’daki NG Güral Termal Otel’de 22. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı nedeniyle tarihi müsabakaya katılamadığını belirten Milletvekili Özbek, ” Tarihi mücadeleyi medyadan takip ettim. Her gol atıldığında heyecanım üst seviyeye çıktı. 90 dakikanın sonunda Malatya’da taraftarımız ve takımımızla beraber olamamanın üzüntüsünü yaşadım. Malatya’da binlerce taraftarımızın önünde 13 yıllık hasrete son veren takımımız Çarşamba gününden itibaren Malatya’da kampta idi. Cuma akşamı itibariyle taraftarlarımızın Malatya’ya akın etmesiyle birlikte heyecan şehrin tümünü kapladı. Malatya valimiz, hemşerimiz Sayın Vasip Şahin’in ve Malatya halkının sıcak ilgisi ile karşılaşan takımımız 90 dakika sonunda hedefine ulaştı. Bundan dolayı çok sevinçliyiz. ” dedi.

MALATYA VALİSİ VASİP ŞAHİN’E TEŞEKKÜR

Malatya Valisi Vasip Şahin’e teşekkürlerini de ileten Milletvekili Özbek, ” Hemşerimiz Malatya Valimiz Vasip Şahin Malatya’da hem taraftarımıza, hem takımımıza Bayburt’u aratmadı. Bundan dolayı kendisine şükranlarımızı sunuyorum. 13 yıllık hasrete son veren Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor onursal başkanı Abdurrahman Şentürk, As Başkanı Hikmet Şentürk, Ak Parti İl Başkanımız ve genel kaptanımız Hakan Kobal, Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor yönetim kuruluna katkılarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu zaferin baş mimarı olan teknik direktör Bülent Topuzoğlu ve ekibine ve kadroda bulunan 24 sporcu kardeşime teşekkür ediyorum. ” açıklamasını yaptı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. a.mehdi öz-almanya dedi ki:

    sn vekil bayburt spora 3.çü ligde başarılar dileyerek,şu hususu hatırlatmak isterizki,asya karadeniz tren hattı
    proesi ile ,neden ilgilenmediniz.!!,??,ve sizlerin bu ilgisizliği,anlamış değiliz.,18 bin imza lı dosyayı neden sn
    başbakana iletmediniz,!,?,bu devasa projeye neden ilgilenmiyorsunuz,neden.!,?,pes doğrusu.lütfen bir açıkla-
    ma yapınız…