Özel Erdal Şentürk Anaokulu, törenle hizmete açıldı

Özel Erdal Şentürk Anaokulu, törenle hizmete açıldı
Yayınlama: 13.10.2022
A+
A-

Bayburt Portalı – Özel Erdal Şentürk Anaokulu, Bayburt’ta düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan törene Vali Cüneyt Epcim, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, İl Emniyet Müdürü Nihat Uzun, İl Jandarma Komutanı Albay Dr. Talha Övet, İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, İş İnsanı Erdal Şentürk ve vatandaşlar katıldı.

Anaokulu Kurucu Müdürü Erdal Şentürk, açılış konuşmasında okulda 12 öğretmen ve 5 personel ile toplam 17 kişiye iş istihdamı sağladıklarından dolayı mutlu olduğunu belirterek,

“Ahlaklı nesiller yetiştirmek ve anne babaların güven içerisinde çocuklarını teslim edip, yarına dair büyük hayaller kurabilmek için anaokulu açmayı tercih ettik, diğer taraftan şehrimizde böylesi bir anaokuluna ihtiyaç olduğu düşüncesiyle anaokulu açmayı uygun gördük. Ayrıca biz bu anaokulunu açarak şehrimizin istihdamına katkı sunmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Açılış töreninde sırasıyla İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Vali Cüneyt Epcim konuşma yaptılar.

Kurdele kesimi ile birlikte okul binası gezilerek yetkililerden bilgi alındı. Katılımcılara okul bahçesinde hazırlanan kokteyl ikramıyla tören sona erdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.