Rektör Coşkun’dan İ.İ.B.F Dekanına Hayırlı Olsun Ziyareti

Rektör Coşkun’dan İ.İ.B.F Dekanına Hayırlı Olsun Ziyareti
Yayınlama: 28.04.2014
A+
A-

Bayburt Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr. Selçuk Coşkun,  kısa bir süre önce Bayburt Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığına atanan Prof. Dr. Bener Güngör’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sezgin Akbulut, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Gavgalı, İktisadi ve Bilimler Fakültesi Dekan yardımcıları Doç. Dr. Selahattin Kaynak ile Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kemal Yılmaz, Bayburt Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. İhsan Çubukçu, Genel Sekreter Vekili Yrd. Doç. Dr. Fatih Yalçın ve Genel Sekreter Yardımcısı Aras Ünsal’ da hazır bulundu.

Ziyaret sırasında Rektör Coşkun Bayburt İ.İ.B.Fakültesi’nde 2013-2014 eğitim-öğretim yılı kapsamında yürütülen çalışmalara ve Fakültenin ihtiyaçlarına dair bilgiler aldı.

Rektör Prof. Dr. Selçuk Coşkun yeni görevi dolayısıyla Dekan Prof. Dr. Bener Güngör’e başarılar dilerken, hızla büyüyen Bayburt Üniversitesi için  “2008 yılında kurulan genç bir üniversite olmamıza rağmen uyguladığımız çalışma politikası ile hızlı bir gelişme sergiliyoruz. Kurulduğu günden bu güne kadar geçen kısa süreçte görüyoruz ki, Bayburt Üniversitesi  gelişen, gelişirken de geliştiren bir üniversitedir.”

Dekan Prof. Dr. Bener Güngör  ise ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek, ” Bayburt Üniversitesi ailesinin bir ferdi olma ayrıcalığı ile yeni başlamış olduğum bu görevde, başta Rektörüm Prof. Dr. Selçuk Coşkun’a tüm çalışma arkadaşlarıma ve Bayburtlulara minnetlerimi sunuyorum. Birlikte daha  büyük başarılara imza atmak en büyük hedefimiz. Her daim bir adım daha önde olmak ve başarıyı birlikte kucaklamak dileğiyle, saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.