Vali Pehlivan, Basın Mensuplarını yemekte ağırladı

Vali Pehlivan, Basın Mensuplarını yemekte ağırladı
Yayınlama: 11.01.2018
A+
A-
Vali Ali Hamza Pehlivan, 10 Ocak İdareciler Günü ve Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle basın mensuplarını ve idarecileri yemekte ağırladı.
Programa Vali Ali Hamza Pehlivan, Garnizon Komutanı Tank Albay Davut Balibaşa, Belediye Başkanı Mete Memiş, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, Vali Yardımcıları Mutlu Almalı ile Tamer Kılıç, İl Jandarma Komutan Vekili Jandarma Yarbay Ali İbili, İl Emniyet Müdürü Sezayi Er, İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Elçi, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İl Başkanı Fatih Yumak, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Bekir Kasap, Sivil Toplum Kuruluşu (STK) Temsilcileri ve basın mensupları katıldı.
Vali Pehlivan yemek sonrası yaptığı konuşmada programa katılan davetlilere teşekkür ederek basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. 10 Ocak gününün aynı zamanda “İdareciler Günü” olduğunu hatırlatan Vali Pehlivan, “Bu iki günü birlikte kutlamanın ayrı bir önemi var. İdareciler ve gazeteciler yakın iletişim içinde bulunan meslek grupları. Dolayısıyla bugün vesilesiyle sizlerle bir araya gelmek bizler için de ayrı bir mutluluk vesilesi oldu. Kimi zaman idarenin faaliyetlerini topluma duyuruyor kimi zaman da vatandaşlarımızın taleplerini bizlere iletmede yardımcı oluyorsunuz. Şunu ifade etmek istiyorum; burada yerel ve ulusal basın temsilcilerimiz bir arada, yaptığınız hizmetler hem toplum hem de idare açısından çok önemli. Bundan sonraki süreçte de görevlerinizde üstün başarı ve kolaylıklar diliyorum. Böylesine güzel ortamlarda, güzel ve iyi vesilelerle bir araya gelmeyi Allah’tan niyaz ediyor ve hepinize davetimize icabet ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü, Mülki İdare Amirlerimizin de İdareciler Günü tekrar kutlu olsun.” dedi.
Bayburt Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Başkanı Yaşar Yıldız ise basın mensupları adına Vali Pehlivan’a verdikleri desteklerden ve yemek davetlerinden ötürü teşekkürlerini iletti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.