2 Nolu Yol-İş Sendikası Yönetim Kurulu Seçimi Yapıldı

2 Nolu Yol-İş Sendikası Yönetim Kurulu Seçimi Yapıldı
Yayınlama: 22.05.2014
A+
A-

2 Nolu Yol-İş Sendikası Bayburt Şubesinin Yönetim kurulunda görevli Bayburt Şube Başkanı Turgut Özbek  liderliğinde oluşturulan liste, seçimi kazandı.

Bayburt İl Özel İdaresi salonunda yapılan seçime,Yol İş 2. Nolu Şube Başkanı Hüseyin Balaban ve Yönetimindekiler de katıldı. Yapılan seçimde; kullanılan 144 oydan 133 oyu alan Bayburt Şube Başkanı Turgut Özbek ikinci kez aynı göreve seçildi.

Bayburt Şube Başkanı Turgut Özbek’in listesinde oluşan Yönetim Kurulu Üyeleri;Adem Şereflioğlu,Fatime Sürer, Arzu Toksöz, Nadim Güler, Galip Köse, Necati Eğrikılıç, Sinan Gülümseyen, Metin Piri, Ayhan Yıldırım, Salih Bakırhan ve Habip Akçay seçildiler.

Bayburt Şube Başkanı Turgut Özbek, yaptığı açıklamada; “Bütün işçi arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum bize göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı her zaman yanlarında olduğumu burada vurgulamak istiyorum.

Bize oy veren ve vermeyen işçi arkadaşlarımın sorunlarına bir nefer gibi çalışacağımı burada belirtmek istiyorum. Bizlere güvendikleri için Allah hepsinden razı olsun” dedi.

FATİH MEHMED ÖZCAN

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.