İl Başkanı Kobal’ın Cumhurbaşkanlığı Adayı Açıklaması

İl Başkanı Kobal’ın Cumhurbaşkanlığı Adayı Açıklaması
Yayınlama: 03.07.2014
A+
A-

 

Ak Parti İl Başkanı Hakan Kobal Ak Parti cumhurbaşkanı adayı olarak Genel Başkan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamasından sonra yazılı bir açıklama yaptı.

Ak Parti İl Başkanı Hakan Kobal açıklamasında şunları kaydetti:

Ankara Ticaret Odası konferans salonunda 01.07.2014 salı günü Ak Parti Genel Merkezi’nin düzenlemiş olduğu cumhurbaşkanı adayımızın açıklandığı toplantıda Siyasi Ve Hukuki İşler Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Ali Şahin’in açılış konuşmasını yaptığı ve daha sonra partimizin cumhurbaşkanı adayı olarak Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ismini açıklamasından sonra salondaki coşkunun verdiği atmosferle sahneye davet edilen ve yeniden Türkiye’nin halk oylamasıyla 12.cumhurbaşkanı olarak Çankaya Köşküne çıkacak olan genel başkanımız ve başbakanımızın tarihi konuşmasına tüm Türkiye olarak tanıklık ettik.

Ak Parti olarak 3 genel seçim, 1 ara seçim, 3 yerel seçim 2 referandumdan yüzünün akıyla çıkan partimiz 12.cumhurbaşkanımızı cumhuriyet tarihinde ilk kez halk oylamasıyla seçecektir. Partimiz 10 ağustos pazar günü yapacağı tarihi oylama ile halkın desteğini alarak halkın adamı Recep Tayyip Erdoğan’ı 1. turda Çankaya Köşküne tarihi bir oyla gönderecektir.

24.dönem Ak Parti milletvekillerimizin tamamen desteğini alarak resmen partimizin cumhurbaşkanı adayı olarak açıklanan Genel Başkanımız Ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan 12 yılda yaptığı hizmetlerle ve projelerle ülkemize çağ atlatmıştır. 12 yıllık Başbakanlık görevini sürdürürken pek çok darbelerle yıkılmak istenen hükümetimiz her defasında halkın gücünü arkasına alarak Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dikleşmeden dik durarak Türkiye’yi dünya ülkelerine örnek bir ülke durumuna getirmiştir.

Cumhurbaşkanı adayımız Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Bayburt olarak 10 Ağustos Pazar günü tam destek vererek tarihi bir oyla Bayburt olarak Çankaya Köşküne göndermek istiyoruz.  Bayburt olarak partimiz her zaman üst seviyelerde destek ve bu desteklerine karşı hizmet görmüştür. Desteklerini bizden esirgemeyen tüm Bayburtlu hemşerilerime teşekkür ediyorum. 10 Ağustos’ta halkımız tekrar halkın adamı Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Türkiye yolunda daha güçlü yarınlar için tercih edecektir.

Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı adaylığı ülkemize, memleketimize, milletimize ve partimize hayırlı olsun.

Ak Parti İl Başkanı

Hakan Kobal

hakan kobal aciklama

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.