KUDAKA, Tiflis’te Bölgeyi Tanıttı

KUDAKA, Tiflis’te Bölgeyi Tanıttı

ABONE OL
21.04.2016 12:05
KUDAKA, Tiflis’te Bölgeyi Tanıttı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA), Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te düzenlenen 2016 Caucasus Tourism Fair (Kafkasya Turizm Fuarı)’nda bölgeyi tanıttı.

Expo Georgia Fuar Merkezi’nde bu yıl 18.’si düzenlenen ve Gürcistan Ekonomi ve Sürdürülebilir Kalkınma Bakanı Dimitry Kumsishvili tarafından açılışı yapılan fuara; Türkiye ve pek çok ülkeden tur operatörleri, seyahat acenteleri ve turizm şirketleri katıldı.

KUDAKA Tifliste Bölgeyi TanıttıT.C Bakü Kültür ve Tanıtma Müşavirliği tarafından organize edilen Türkiye standında yer alan KUDAKA, bölgenin turizm değerleri, kış sporları altyapısı ve Yüksek İrtifa Sporcu Kamp Merkezini tanıttı.

TİFLİS BELEDİYE BAŞKANI BÖLGE STANDINI ZİYARET ETTİ

Turizm profesyonellerini Tiflis’te bir araya getiren organizasyonda; Tiflis Belediye Başkanı Davit Narmania, bölge destinasyonlarının sergilendiği Erzurum, Erzincan ve Bayburt standını ziyaret ederek Ajans yetkililerinden bölge ile ilgili bilgi aldı.

Tur operatörlerinin yoğun ilgi gösterdiği stantta; Gürcülerin Tao Klarjeti diye adlandırdığı Gürcü kiliselerinin bulunduğu alana ait broşürler, İngilizce, Rusça ve Gürcüce olarak hazırlanmış bölge tanıtım materyalleri,  Oltu taşı kolye, Erzincan bakırı küpe ve hediyelikler ziyaretçilerle paylaşıldı.

Organizasyonda görevli Ajans yetkilileri tarafından turizm sektörü temsilcileriyle çeşitli görüşmeler gerçekleştirildi. Fuara katılan yerli ve yabancı turizm seyahat acenteleri, tur operatörlerinin kültür turları ve yurtdışı operasyon departmanı yetkililerine bölgenin öne çıkan turizm değerlerine ilişkin bilgiler verildi.

 

 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.